Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Αποδέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.

Δελτίο Τύπου 3η Ανάβαση Λιβαδίου 2018 (Όλυμπος)

Τα αποτελέσματα του αγώνα

 

    Μίνι Μεγάλα Αγόρια      
Place Bib Name  Team Category Time
1 11 ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ Μίνι Μεγάλα Αγόρια 8:29.2
2 10 ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μεγάλα Αγόρια 8:29.9
3 7 ΜΑΣΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μεγάλα Αγόρια 8:32.8
4 3 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μεγάλα Αγόρια 8:40.5
5 9 ΤΑΚΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ  Π.Σ.Κ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ Μίνι Μεγάλα Αγόρια 8:54.8
6 8 ΝΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ Μίνι Μεγάλα Αγόρια 9:06.1
           
    Μίνι Μεγάλα Κορίτσια      
Place Bib Name  Team Category Time
1 12 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μεγάλα Κορίτσια 8:36.5
2 161 ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μίνι Μεγάλα Κορίτσια 9:25.6
           
    Μίνι Μικρά Αγόρια      
Place Bib Name  Team Category Time
1 21 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Μίνι Μικρά Αγόρια 9:23.5
2 18 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΘΕΟΔΩΡOΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μικρά Αγόρια 10:13.0
3 15 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μικρά Αγόρια 10:23.7
4 17 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μικρά Αγόρια 11:48.0
           
    Μίνι Μικρά Κορίτσια      
Place Bib Name  Team Category Time
1 26 ΚΑΣΚΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μικρά Κορίτσια 9:04.7
2 30 ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μικρά Κορίτσια 10:27.0
3 28 ΜΠΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Μίνι Μικρά Κορίτσια 12:06.8
           
    Παμπαίδες      
Place Bib Name Team Category Time
1 36 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Παμπαίδες 12:29.2
2 34 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ Παμπαίδες 12:30.4
3 167 ΛΑΓΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 12:32.6
4 35 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Παμπαίδες 12:33.5
5 39 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 12:35.0
6 168 ΜΠΕΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 12:37.9
7 164 ΤΥΦΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 12:43.1
8 165 ΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 13:06.2
9 171 ΠΟΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 13:38.2
10 33 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ Παμπαίδες 13:43.9
11 37 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Παμπαίδες 14:13.2
12 163 ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παμπαίδες 18:13.5
           
    Παίδες      
Place Bib Name  Team Category Time
1 40 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ Παίδες 1:23:36.1
2 43 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Παίδες 1:24:21.2
3 169 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παίδες 1:26:05.0
4 170 ΤΣΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Παίδες 1:34:39.7
5  45 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Παίδες

DNF

           
    Άνδρες      
Place Bib Name  Team Category Time
1 60 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ  Άνδρες 1:21:44.9
2 62 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ  Π. Ο. Καρδίτσας Άνδρες 1:22:17.3
3 73 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Π.Σ.Κ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ Άνδρες 1:22:51.5
4 59 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Άνδρες 1:23:21.5
5 71 ΤΣΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΟ ΒΕΛΟΣ Άνδρες 1:23:49.8
6 64 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  Π.Σ.Κ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ Άνδρες 1:24:01.4
           
    ΜΑΣΤΕΡ 30+      
Place Bib Name  Team Category Time
1 79 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ  ΠΑΟΚ ΜΑΣΤΕΡ 30+ 1:23:59.2
2 78 ΜΠΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡ 30+ 1:31:00.3
           
    ΜΑΣΤΕΡ 40+      
Place Bib Name  Team Category Time
1 90 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:23:06.7
2 85 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:24:31.2
3 88 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:25:03.3
4 95 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:26:15.5
5 89 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Π.Ο.Δράμας ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:26:41.0
6 94 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:29:12.8
7 84 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:32:23.9
           
    ΜΑΣΤΕΡ 50+      
Place Bib Name  Team Category Time
1 106 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΕΚ ΜΑΣΤΕΡ 50+ 1:33:24.3
2 104 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΣΤΕΡ 50+ 1:38:38.4
           
    ΟΠΕΝ 30+      
Place Bib Name  Team Category Time
1 121 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΟΠΕΝ 30+ 1:23:48.7
2 116 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ   ΟΠΕΝ 30+ 1:25:03.9
3 125 ΣΟΥΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΠΕΝ 30+ 1:48:50.6
4 115 ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΟΠΕΝ 30+ 2:29:02.0
           
    ΟΠΕΝ 40+      
Place Bib Name  Team Category Time
1 137 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΟΠΕΝ 40+ 1:26:31.0
2 139 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΠΕΝ 40+ 1:33:04.5
3 133 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΠΕΝ 40+ 1:34:47.5
4 142 ΝΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΟΠΕΝ 40+ 2:04:20.9
           
    ΟΠΕΝ 50+      
Place Bib Name  Team Category Time
1 143 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΟΠΕΝ 50+ 1:40:39.3
2 150 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ   ΟΠΕΝ 50+ 1:53:10.9
3 158 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ   ΟΠΕΝ 50+ 1:54:57.2
           
    ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ      
Place Bib Name  Team Category Time
1 60 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Άνδρες 1:21:44.9
2 62 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ   Άνδρες 1:22:17.3
3 73 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Άνδρες 1:22:51.5
4 90 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:23:06.7
5 59 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Άνδρες 1:23:21.5
6 40 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Παίδες 1:23:36.1
7 121 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΟΠΕΝ 30+ 1:23:48.7
8 71 ΤΣΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Άνδρες 1:23:49.8
9 79 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ   ΜΑΣΤΕΡ 30+ 1:23:59.2
10 64 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Άνδρες 1:24:01.4
11 43 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Παίδες 1:24:21.2
12 85 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:24:31.2
13 88 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:25:03.3
14 116 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ   ΟΠΕΝ 30+ 1:25:03.9
15 169 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Παίδες 1:26:05.0
16 95 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:26:15.5
17 137 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΟΠΕΝ 40+ 1:26:31.0
18 89 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:26:41.0
19 94 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:29:12.8
20 78 ΜΠΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΜΑΣΤΕΡ 30+ 1:31:00.3
21 84 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΜΑΣΤΕΡ 40+ 1:32:23.9
22 139 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΠΕΝ 40+ 1:33:04.5
23 106 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΜΑΣΤΕΡ 50+ 1:33:24.3
24 170 ΤΣΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Παίδες 1:34:39.7
25 133 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΠΕΝ 40+ 1:34:47.5
26 104 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΜΑΣΤΕΡ 50+ 1:38:38.4
27 143 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΟΠΕΝ 50+ 1:40:39.3
28 125 ΣΟΥΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΠΕΝ 30+ 1:48:50.6
29 150 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ   ΟΠΕΝ 50+ 1:53:10.9
30 158 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ   ΟΠΕΝ 50+ 1:54:57.2
31 142 ΝΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΟΠΕΝ 40+ 2:04:20.9
32 115 ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΟΠΕΝ 30+ 2:29:02.0
Δελτίο Τύπου 3η Ανάβαση Λιβαδίου 2018 (Όλυμπος)