Δελτίο Τύπου 5th Kissavos Road Tour 2017

Έπεσε η αυλαία του 2ήμερου Διασυλλογικού και ΟΡΕΝ Ποδηλατικού Αγώνα «5th Κissavos Road Tour» που διεξήχθη Σάββατο και την Κυριακή 29&30 Απριλίου για πέμπτη φορά στον τόπο μας από τον Ποδηλατικό ΑΣ ΠΗΝΕΙΟ και την Cycling Hellas, με την συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Θεσσαλίας, το Δήμο Τεμπών και το Δήμο Αγιάς.

 

Διεξήχθησαν δύο χωριστοί αγώνες, την 1η μέρα αγώνας Aτομικής Χρονομέτρησης 4,5 χιλ.με εκκίνηση Εθνική Οδός- διασταύρωση Γόννων Αμπελακίων και τερματισμός στα Αμπελάκια Κισσάβου και την 2η μέρα αγώνας αντοχής 106 χιλ. με εκκίνηση από Στόμιο, προς Τέμπη Αγ Παρασκευή, Εθνική οδό, στον αριστερό παράδρομο Ευαγγελισμού προς Μακρυχώρι , αριστερά Κυψελοχώρι, Καλοχώρι, διασταύρωση Χειμάδι προς Ελευθέριο, Ελευθέριο, Αγιά,Σκήτη- Αγιόκαμπος από παλιό δρόμο, πέρασμα μέσα από όλα τα παράλια της Λάρισας Σωτηρίτσα, Βελίκα, Παλιουριά, Κουτσουπιά, Κόκκινο Νερό και τερματισμό στην Καρίτσα. Στο 71 χιλιόμετρο για την κατηγορία Ανδρών διεξήχθη Σπριντ ανάβασης. Ο αγώνας αφορούσε τις κατηγορίες Παίδων, Εφήβων, Ανδρών, Γυναικών, Μάστερ 30+,40+,50+,60+ , OPEN 18+,30+,40+,50+ και συμμετείχαν αθλητές από 26 ποδηλατικά σωματεία της Ελλάδας και ανεξάρτητοι αθλητές από τις κοντινές πόλεις. 

Η όλη διοργάνωση άφησε πολύ ευχαριστημένους ιδιαίτερα τους αθλητές, συνοδούς, Τοπικούς άρχοντες και θεατές που κατέκλεισαν την πλατεία και χειροκρότησαν τους αθλητές.

Η Cyclinghellas.gr ανέλαβε το στήσιμο όλης της διοργάνωσης, η μουσική του ραδιοφωνικού σταθμού «POWER FM 93.2» την στόλισε ηχητικά και η οικογένεια του γνωστού Λαρισαίου φωτογράφου Σπύρου Τσαντόπουλου την στήριξε φωτογραφικά και με βιντεοσκόπηση. O Πολιτιστικός Σύλλογος Αμπελακίων και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρίτσας υποδέχτηκαν ιδιαίτερα φιλόξενα τους αθλητές και συνοδούς προσφέροντας πίτες, παραδοσιακά εδέσματα, γλυκά και χόρεψαν με παραδοσιακές στολές τοπικούς χορούς. Σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές μοιράστηκαν εκτός από τα μετάλλια των απονομών, αναμνηστικά μετάλλια, διπλώματα, νούμερα του αγώνα με τα λόγκο της διοργάνωσης, νερά, μπάρες, ξηροί καρποί, γαλακτοκομικά προϊόντα, φρούτα, δώρα απονομών και προσφορές στις ταβέρνες των χωριών.

Για την επιτυχία της ποδηλατικής εκδήλωσης και για την ασφάλεια των αθλητών συνεργάστηκαν και συντονίστηκαν περισσότερα από 70 άτομα που φύλαξαν διασταυρώσεις, έκλεισαν δρόμους , συνόδευσαν τους αθλητές είτε με μηχανές είτε με αυτοκίνητα. Εξαιρετικοί συνεργάτες, τους οποίους ευχαριστούμε θερμά που υποστήριξαν δυναμικά τον αγώνα, από το Αστυνομικό Τμήμα Περιφέρειας, την Διεύθυνση Αστυνομίας Λάρισας, από το Τμήμα Τροχαίας Αυτοκινητόδρομου Λάρισας, το Αστυνομικό Τμήμα Ραψάνης, που διέθεσαν οχήματα και μηχανές, την Ομάδα Διάσωσης Λάρισας, το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών του Ερυθρού Σταυρού Λάρισας, την Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών, το Σύλλογο Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Λάρισας (ΣΜΑΛ), το ΕΚΑΒ Λάρισας που διέθεσε όχημα πρώτων βοηθειών με γιατρό την Περιφερειακή Διευθύντρια του ΕΚΑΒ Λάρισας Κα Αυγέρη Βάσω. Ευχαριστούμε θερμά και την Πυροσβεστική Υπηρεσία Αγιάς για το πλύσιμο δρόμων που πέρασαν οι αθλητές.

Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ απευθύνει θερμές ευχαριστίες προς τους συνδιοργανωτές Περιφέρεια Θεσσαλίας, το Δήμο Τεμπών, το Δήμο Αγιάς, τους Πολιτιστικούς Συλλόγους Αμπελακίων και Καρίτσας και τους μεγάλους χορηγούς της διοργάνωσης την «www.cyclinghellas.gr»- Δαλαβίκα Κώστα και Δέσποινα και το «www.dalavikasbikes.gr».

Θερμές ευχαριστίες απευθύνονται προς όλους τους υπόλοιπους χορηγούς και υποστηρικτές: την εταιρεία «Τέμπη» του Κου Τάχα για τα γαλακτοκομικά προϊόντα που διέθεσε σε όλους τους αθλητές, τα «Ψυγεία Μουστάκας Αγιάς» για τα φρούτα σε όλους μετά τον τερματισμό, το Super market Α/S Αγορά για τις μπανάνες και μπάρες που διέθεσε σε όλους τους αθλητές, την Κα Αγγελικούλα Κυριτσάκα- «www.aggelikoulazaxari.gr/» για τους ξηρούς καρπούς που διέθεσε σε όλους τους αθλητές, τις ποδηλατικές εταιρείες www.bianchi.gr , www.ballistic.grwww.clermont.gr , την «SANTINI» και την «ENDURA», την «Active Promotion» - Κα Τσίπα Στέλλα για το βανάκι που διέθεσε για τη μεταφορά των σακιδίων των αθλητών του 1ου αγώνα και την υποστήριξη στο κλείσιμο του αγώνα την 2η μέρα και τέλος τον Ολύμπιο Θανάση- «Baba beach» για τα ηχητικά σύνολα που διέθεσε στο Στόμιο, τα Ξενοδοχείο Χριστίνα στην Καρίτσα και το Ξενοδοχείο Αλεξίου στο Στόμιο για την προσφορά στη διαμονή αθλητών και τις Κυρίες Ζωή Σαραφείδου και Μαίρη Αναγνωστοπούλου για τη συνεδρία μασάζ που πρόσέφεραν στους κουρασμένους αθλητές στα ξενοδοχεία που διαμείναν.

Δεν παραλείπουμε να ευχαριστήσουμε θερμότατα τους χορηγούς επικοινωνίας του αγώνα για την προβολή και στήριξη του αγώνα μας: την EΡΤ Περιφέρεια και Ραδιόφωνο- και ιδιαίτερα τον κο Μητρούσια «http://www.ert.gr/ert3/» για την τηλεοπτική και ραδιοφωνική κάλυψη, την Ηλ. εφημερίδα «http://www.larissanet.gr/» την Ηλ. εφημερίδα « http://www.postlarissa.gr/» που μας στηρίζουν ως βασικοί συνεργάτες και χορηγοί επικοινωνίας, το Ραδιοφωνικό Σταθμό «Power fm 93.2- https://powerfm932.gr/ », για την ηχητική μουσική και μικροφωνική κάλυψη, τις Διαδικτυακές υπηρεσίες « http://32bit.gr/ » για την άψογη υποστήριξη των ηλεκτρονικών ιστοσελίδων του «Ποδηλατικού ΑΣ Πηνειού»http://www.podilatikospineios.gr/ και «Cyclinghellas» - https://cyclinghellas.gr/el/ , τη Ραδιοφωνία Αγιάς http: « www.fm942.gr» την τηλεοπτική εκπομπή ΕΡΤ3 – Επιτροχών « http://epitrohon.gr/ », τις Ζωντανές μεταδόσεις 
« https://www.livemedia.gr/ », την Ηλ. Εφημερίδα « http://www.thessnews.gr/», το Αθλητικό Ηλ. περιοδικό « www.qubo.gr », το «Ράδιο Θεσ/νίκη 94.5- http://www.rthess.gr/», το «Εν κινήσει» - ποδηλατική κοινότητα στο facebook και τέλος τον φίλο και γνωστό επαγγελματία φωτογράφο- φωτορεπόρτερ Σπύρο Τσαντόπουλο και τη σύζυγο, δημοσιογράφο Πασχάλη Βάσω που με τα παιδιά τους κάλυψαν φωτογραφικά και με βίντεο όλο τον αγώνα.

Ο Πρόεδρος και το Δ/κό Συμβούλιο ευχαριστεί όλους τους εθελοντές, αθλητές, τα μέλη και φίλους του Συλλόγου για την βοήθεια που πρόσφεραν σε καίριες θέσεις, όλο το team της γραμματειακής υποστήριξης του αγώναν τον Αλυτάρχη Κο Βολικάκη Νίκο, την Κριτή Κα Πόπη Τσιγκιφλή και τον Έφορο αφίξεων Ροδακόπουλο Δημήτρη. Σε καίριες θέσεις τοποθετήθηκαν και βοήθησαν οι παρακάτω εθελοντές: Κορίνα Βασιλοπούλου, Βίκυ Μητσάκη, Σταυρίδης Σταύρος, Βίκυ Στάθη, Τίμος Μπαρμπούτης, Μαρίζα Τσότσα, Ευαγγέλου Εύη, Κώστα Μπαρμπαγιάννη, Ηρακλή Πολύζο, Μπάλιας Κώστας, Μάιρη Αναγνωστοπούλου, Λήδα Ζέλιου, Ντίνο Μπαμπαράμο και τους Δαλαβίκα Παναγιώτη, Δαλαβίκα Κυριάκο, Μπαρμπαγιάννη Αλέξανδρο μικρότερους σε ηλικία βοηθούς- αθλητές της ομάδας που ανέλαβαν την υδροδοσία των αθλητών.

Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί τέλος όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που συμμετείχαν στον αγώνα και συγχαίρει όλους τους αθλητές για τις επιδόσεις τους. Επόμενο ποδηλατικό ραντεβού του Συλλόγου δίνεται στις 21 Mαΐου, όπου στα Μετέωρα θα διεξαχθεί η διοργάνωση του «2ου METEORA MTB RACE- Βασίλης Ευσταθίου» ένας αγώνας θεσμός για την περιοχή και αφιερωμένος στη μνήμη του ποδηλάτη Βασίλη.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ - ΑΓΩΝΑΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟΥ  ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ - ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΟΧΗΣ

Δείτε τα αποτελέσματα

Αγώνας Ατομικής Χρονομέτρησης 4,5 χλμ
ΝΟΥΜΕΡΟΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΧΡΟΝΟΣΣΩΜΑΤΕΙΟΠΟΛΗ
19 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:13:08 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
36 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΝΔΡΑΣ 0:13:16 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
13 ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΦΗΒΟΣ 0:13:22 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
34 ΖΕΓΚΛΗΣ   ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:13:35 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
31 RICE  JUSTIN ΑΝΔΡΑΣ 0:13:41 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
38 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:13:56 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
35 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:14:23 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
51 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  MASTER 40+ 0:14:23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
37 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΝΔΡΑΣ 0:14:27 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
53 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΏΣΤΑΣ MASTER 40+ 0:14:28 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
18 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:14:32 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:14:42 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
41 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ MASTER 30+ 0:14:52 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
14 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:14:55 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
23 ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:15:12 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
44 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MASTER 40+ 0:15:33 ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
27 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:15:35 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
24 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:15:42 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
48 ΜΑΡΤΗΣ    ΔΙΟΝΥΣΗΣ MASTER 40+ 0:15:43 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
22 MILLER MATTHEW ΑΝΔΡΑΣ 0:15:51 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
58 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ MASTER 50+ 0:15:52 Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΘΗΝΑ
40 ΜΑΡΚΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MASTER 30+ 0:16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
42 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ   ΚΏΣΤΑΣ MASTER 30+ 0:16:04 ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
52 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MASTER 40+ 0:16:36 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
43 ΡΟΜΠΟΤΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ MASTER 40+ 0:16:44 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
33 ΚΟΚΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΝΔΡΑΣ 0:16:58 Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
56 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ MASTER 50+ 0:16:58 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
64 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ OPEN30 0:17:07   ΓΟΝΝΟΙ
10 ΦΑΛΤΑΪΤΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ 0:17:15 ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
50 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MASTER 40+ 0:17:25 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
3 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΑΙΔΑΣ 0:17:28 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
76 ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ MASTER 50+ 0:17:29 Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17 ΠΟΛΥΖΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:17:33 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
28 KIMBLE KYLE ΑΝΔΡΑΣ 0:17:55 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
75 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ OPEN50 0:18:02   ΒΟΛΟΣ
6 ΑΛΒΑΝΟΣ     ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΙΔΑΣ 0:18:08 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
66 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ OPEN30 0:18:32 ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΠΟΔΗΛΆΤΕΣ ΚΈΡΚΥΡΑ
57 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ   ΝΙΚΟΣ MASTER 50+ 0:18:41 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
69 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ OPEN30 0:18:56 BLE Cycling Club ΣΚΥΡΟΣ
73 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ OPEN40 0:18:59   ΚΕΡΚΥΡΑ
63 ΜΟΥΡΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ OPEN30 0:19:02   ΣΥΚΟΥΡΙΟ
54 ΝΤΑΟΥΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ MASTER 50+ 0:19:13 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
11 ΑΡΚΟΥΔΗ, ΒΑΦΕΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΓΥΝΑΙΚΑ 0:19:16 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
74 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ OPEN40 0:19:43 Α.Π.Σ. ΤΡΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
29 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:20:12 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
68 ΑΦΤΖΑΝΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ OPEN30 0:20:29 ΠΑΟΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΣ 0:20:31 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
5 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ   ΖΗΣΗΣ ΠΑΙΔΑΣ 0:20:33 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
72 ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OPEN40 0:20:41   ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
71 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ OPEN40 0:20:45 ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
60 ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OPEN18 0:21:06   ΑΓΙΑ-ΛΑΡΙΣΑΣ
39 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ MASTER 30+ 0:21:32 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
45 ΚΥΡΙΑΖΗΣ    ΣΩΚΡΑΤΗΣ MASTER 40+ 0:21:34 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
55 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MASTER 50+ 0:21:45 ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
67 ΓΙΑΒΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ OPEN30 0:21:50   ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
15 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ 0:22:17 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
7 ΚΕΧΑΓΙΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ 0:22:37 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
9 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ 0:26:03 Π.Ο. ΒΟΛΟΣ ΒΟΛΟΣ
8 ΜΗΤΣΑΚΗ   BIKY ΓΥΝΑΙΚΑ 0:27:26 ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΒΟΛΟΣ
Αγώνας Αντοχής 106χλμ
     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 38 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3:20:56 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
2 37 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  3:21:01 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
3 112 ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:21:12 Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
4 25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3:21:28 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5 166 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:21:51   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6 31 RICE  JUSTIN 3:22:10 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
7 178 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  3:22:22 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
8 35 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3:22:35 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
9 34 ΖΕΓΚΛΗΣ   ΝΙΚΟΣ 3:22:35 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
10 19 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3:22:50 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
11 123 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  3:23:12 Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
12 163 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:23:25   ΛΑΡΙΣΑ
13 111 ΚΑΙΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  3:23:36 Π.Α.Σ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
14 122 ΚΗΠΟΥΡΟΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ 3:23:46 Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 18 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:23:50 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
16 125 ΦΛΩΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:23:12 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
17 24 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:24:10 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
18 114 ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:24:38 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
19 173 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3:24:46   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20 121 ΒΑΣΙΛΑΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ 3:24:56 Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 120 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ      ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3:24:10 Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 113 ΚΟΥΒΕΛΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:25:12 Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
23 165 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΪΟΣ 3:25:25   ΚΑΡΔΙΤΣΑ
24 170 ΔΑΒΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:25:52   ΑΘΗΝΑ
25 126 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3:26:03 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ
26 21 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  3:26:29 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
27 177 ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:27:25 1000 ΔΕΝΔΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 27 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:27:25 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
29 171 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:29:09   ΑΘΗΝΑ
30 124 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:30:05 ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
31 26 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:32:33 Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
32 22 MILLER MATTHEW 3:33:10 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
33 108 ΜΟΥΣΙΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:34:22 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
34 110 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΝΕΣΤΟΡΑΣ 3:36:35 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
35 174 ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:39:15   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
36 33 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  3:43:06 Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
37 109 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ   ΔΗΜΟΣ 3:43:25 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
38 32 ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:44:03 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
39 28 KIMBLE KYLE 3:44:14 Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
40 23 ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:46:17 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
41 172 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  3:53:35   ΚΑΡΔΙΤΣΑ
42 128 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΣ 4:04:40 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
43 15 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4:11:35 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
44 106 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΛΟΥΚΑΣ 4:37:08 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
45 119 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ      ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ DNF Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
46 14 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DNF Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
47 29 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNF Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
48 107 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ DNF Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡ 30+        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 41 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ 3:40:05 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
2 40 ΜΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   3:43:52 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
3 78 ΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:48:07 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
4 39 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ 4:04:04 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡ 40+        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 85 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:33:12 Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
2 89 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3:34:30 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
3 53 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:34:50 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
4 51 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  3:38:04 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
5 46 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ    ΝΙΚΟΣ 3:40:31 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6 48 ΜΑΡΤΗΣ    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3:40:43 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
7 50 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:40:50 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
8 44 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:41:11 ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
9 52 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:41:13 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
10 91 ΟΥΖΟΥΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  3:42:45 Π.Ο. ΒΟΛΟΣ ΒΟΛΟΣ
11 84 ΜΑΣΣΑΛΑΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  3:52:51 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
12 83 ΚΟΥΤΙΝΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ 3:53:40 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
13 88 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  4:11:20 Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ ΒΟΛΟΣ
14 86 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNF Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡ 50+        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 93 ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  3:39:56 ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
2 92 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:42:40 ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
3 57 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ   ΝΙΚΟΣ 3:46:25 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4 56 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:47:18 Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
5 95 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:02:57 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
6 96 ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  4:07:02 ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
7 55 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:27:33 ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
8 54 ΝΤΑΟΥΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ DNF ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
9 76 ΝΤΑΟΥΚΑΣ        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ DNF Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
             
             
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ         
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 102 ΓΑΤΗΣ   3:22:35 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΡΙΚΑΛΑ
2 13 ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  3:22:48 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
3 169 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:23:58   ΑΘΗΝΑ
4 100 ΖΤΡΙΒΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  3:25:40 Π.Α.Σ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
5 12 ΚΟΛΕΤΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  3:31:43 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
6 179 ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:39:33 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
7 101 ΖΩΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ DNF ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΡΙΚΑΛΑ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ         
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 167 ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:39:27   ΑΘΗΝΑ
2 99 ΚΑΡΑΙ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  3:53:05 Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
3 1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:55:13 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
4 6 ΑΛΒΑΝΟΣ     ΜΑΡΚΟΣ 4:02:30 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
5 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ 4:05:18 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
6 3 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  4:23:33 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
7 4 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:27:48 Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
8 168 ΤΟΥΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ DNF   ΑΘΗΝΑ
9 5 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ   ΖΗΣΗΣ DNF ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 18+        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 130 ΡΑΠΤΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:56:14    
2 129 ΧΑΤΖ-ΟΜΑΡ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4:00:34 ΒΟΛΟΣ ΒΟΛΟΣ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 30+         
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 62 ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:40:31   ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ
2 131 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 3:41:30   ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑ
3 132 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΗΣ 3:41:40 BIKELOVE KYRIAKOU ΚΑΤΕΡΙΝΗ
4 162 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 3:48:30 ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑ
5 63 ΜΟΥΡΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ 3:51:50 ΣΥΚΟΥΡΙΟ ΣΥΚΟΥΡΙΟ
6 68 ΑΦΑΤΖΑΝΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ 4:02:40 ΠΑΟΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 66 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4:05:00 ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
8 136 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4:35:30 ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΑ
9 67 ΓΙΑΒΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4:38:10   ΓΙΑΝΙΤΣΑ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 30+ ΓΥΝΑΙΚΑ      
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 133 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 4:35:00 BIKELOVE KYRIAKOU ΚΑΤΕΡΙΝΗ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 40+        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 175 ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  3:43:00   ΒΟΛΟΣ
2 142 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:48:46 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 137 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:53:58   ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΗΜΑΘΙΑΣ
4 140 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3:55:44   ΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 71 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4:00:34 ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
6 73 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 4:05:46   ΚΕΡΚΥΡΑ
7 72 ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:06:01   ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
8 139 ΜΩΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4:06:57 ΜΟΝΟΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ
9 138 ΚΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4:43:33   ΤΡΙΚΑΛΑ
10 176 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ DNF ΟΔΥΣΕΑΣ ΑΘΗΝΑ
11 180     κλείσιμο χρόνου  
    ΚΑΤΗΟΡΙΑ OPEN 50+        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 148 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:48:03   ΒΟΛΟΣ
2 149 ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ κλείσιμο χρόνου BIKE LOVE ΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 146 CHILD SHANE κλείσιμο χρόνου   Athens
4 164 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ κλείσιμο χρόνου   ΕΛΑΣΣΩΝΑ
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΗ
1 10 ΦΑΛΤΑΪΤΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3:51:43 ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
2 11 ΑΡΚΟΥΔΗ, ΒΑΦΕΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  3:58:11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΘΗΝΑ
3 161 ΖΑΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  4:20:25 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
4 77 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  4:36:03 Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
5 7 ΚΕΧΑΓΙΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ DNF ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

Αρχείο Αποτελεσμάτων

Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Δέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείται την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.