Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Αποδέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.

Δελτίο τύπου 2nd Olympus Hill Climb - NP Ασφαλιστική 2020

 Όλο το φωτογραφικό υλικό

Τα αποτελέσματα του αγώνα

    ΠΑΙΔΕΣ    
Place Bib Name Team name Time
1 18 ΛΑΓΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:05:31.1
2 23 ΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΕΚ 1:05:56.8
3 32 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:07:07.0
4 1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1:07:08.6
5 24 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:09:55.0
6 20 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PAOK CYCLING TEAM 1:11:28.0
7 252 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:11:28.8
8 30 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕ0ΔΩΡΟΣ PAOK CYCLING TEAM 1:12:57.8
9 26 ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ PAOK CYCLING TEAM 1:15:37.7
10 17 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:17:06.1
11 2 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:17:12.4
12 25 ΣΜΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ PAOK CYCLING TEAM 1:18:16.9
13 14 ΕΡΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.ο Βολος 1:21:06.8
14 10 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:35:18.2
15 7 ΓΙΟΣΜΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PAOK CYCLING TEAM 1:39:17.0
16 254 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:39:47.4

 

    ΕΦΗΒΟΙ    
Place Bib Name Team name Time
1 35 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PAOK CYCLING TEAM 1:05:15.0
2 46 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:05:33.3
3 40 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:08:39.7
4 34 ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 1:08:51.6
5 41 ΜΑΥΡΟΘΑΛΛΑΣΙΤΗΣ ΙΒΑΝ ΑΕΚ 1:11:27.4
6 48 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΥΕΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:17:05.4
         
    MASTER30    
Place Bib Name Team name Time
1 105 DUJIDA ARMAND PAOK CYCLING TEAM 1:05:59.1
2 122 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ποκ καλαματας 1:07:42.4
3 125 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ 1:11:45.8
4 136 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:12:17.4
5 141 ΠΕΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟ ΔΡΑΣΗ 1:14:14.2
6 131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:15:17.3
7 114 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 1:19:20.9
8 257 ΡΑΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:26:14.1
9 112 ΒΑΜΒΑΤΗΡΑΣ ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:36:38.7
         
    MASTER40    
Place Bib Name Team name Time
1 116 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ 1:09:53.9
2 132 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:11:29.0
3 148 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1:11:43.8
4 130 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 1:14:36.9
5 119 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ποδηλατοδρόμος Πύργος 1:17:15.2
6 251 ΞΥΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:32.0
7 144 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:18:06.2
8 142 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:19:01.1
9 128 ΚΥΡΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:22:16.8
10 138 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:22:17.5
11 110 ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Γ.Ο. Λαμίας "Αθαν. Διάκος" 1:23:04.1
12 124 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:27:36.3
         
    MASTER50    
Place Bib Name Team name Time
1 256 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:11:31.5
2 109 SIXSMITH PHIL Α.Σ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 1:15:29.6
3 140 ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:18:14.1
4 121 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:22:16.6
5 120 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 1:22:16.7
6 143 ΣΑΒΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:22:17.7
7 137 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ευκλης 1:22:45.4
8 243 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1:26:19.2
9 133 ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PAOK CYCLING TEAM 1:52:54.2

 

    OPEN15-18    
Place Bib Name Team name Time
1 205 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:15:00.2
2 253 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1:25:43.0
3 200 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:36:17.4
         
    OPEN18    
Place Bib Name Team name Time
1 208 ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:14:18.6
         
    OPEN30    
Place Bib Name Team name Time
1 209 SAMODUROV ALEKSANDR ΠΑΟΚ 1:10:42.5
2 145 ΤΖΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ PAOK CYCLING TEAM 1:11:28.3
3 221 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Υγεία και Διάπλαση 1:11:29.7
4 222 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   1:14:57.2
5 212 ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 1:21:20.2
6 213 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ο.Καρδιτσας 1:22:17.4
7 215 ΜΑΡΑΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 1:22:20.0
8 150 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ   1:36:38.5
9 210 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1:38:03.0
10 220 ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ.Ο. Λαμίας "Αθαν. Διάκος" 1:45:03.6
         
    OPEN40    
Place Bib Name Team name Time
1 230 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ piedra del mar 1:11:31.3
2 229 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Bikestories 1:14:14.9
3 227 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:14:18.9
4 226 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Stadium fitness club 1:14:24.5
5 232 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ INTERSPORT 1:18:08.0
6 231 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F1 ICETEAM  "KIMI" 1:29:08.0
7 225 ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ   1:32:03.3
8 234 ΧΑΤΖΗΙΩΆΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   1:34:12.5
9 223 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΑΝ 1:40:48.2
10 233 ΧΑΛΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ SAICAF 2:04:48.4
11 255 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   2:13:57.9
         
    OPEN50    
Place Bib Name Team name Time
1 235 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Υγεία κ Διάπλαση gym 1:18:14.6
2 241 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης 1:18:52.6
3 236 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   1:22:17.0
4 237 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣΣΥΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:27:45.2
5 239 ΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   1:33:07.0
6 242 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ   1:35:19.0
7 240 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ CLUB KATERINIS 1:40:07.6
8 238 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΝ CLUB KATERINIS 1:41:23.2
         
    OPEN ΓΥΝΑΙΚΕΣ    
Place Bib Name Team name Time
1 244 ΓΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 1:35:24.8
2 245 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ   1:53:17.2
3 246 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ   2:00:23.7
Δελτίο τύπου 2nd Olympus Hill Climb - NP Ασφαλιστική 2020