Δελτίο Τύπου 6th KISSAVOS ROAD TOUR 2019

Τα παράλια του  Νομού Λάρισας υποδέχτηκαν  μια μεγάλη ποδηλατική διοργάνωση

Με πολλή μεγάλη επιτυχία τo Σάββατο 6 και Κυριακή 7 Απριλίου 2019 ο Ποδηλατικός Α. Σ. «ΠΗΝΕΙΟΣ», η «Cycling Hellas» , η Περιφέρεια Θεσσαλίας, ο Δήμος Αγιάς, συνδιοργάνωσαν τον 2 ήμερο αγώνα με την επωνυμία «6th Kissavos Road Tour 2019» στην πανέμορφη περιοχή του Κισσάβου. Πρόκειται για έναν καθιερωμένο μεγάλο ποδηλατικό αγώνα που αποτελεί αγώνα στόχο και προσελκύει το ενδιαφέρον μεγάλου αριθμού αθλητών, συνοδών και θεατών από όλη τη χώρα. Σκοπός της διοργάνωσης  αφενός η  τουριστική ανάδειξη του Κισσάβου και των παράλιων του Νομού Λάρισας αφετέρου, η ανάδειξη και προώθηση της ποδηλασίας.

Δείτε εδώ όλο το φωτογραφικό υλικό του αγώνα

6th Κissavos Road Tour

Με πολλή μεγάλη επιτυχία τo Σάββατο 6 και Κυριακή 7 Απριλίου 2019 ο Ποδηλατικός Α. Σ. «ΠΗΝΕΙΟΣ», η «Cycling Hellas» , η Περιφέρεια Θεσσαλίας, ο Δήμος Αγιάς, συνδιοργάνωσαν τον 2 ήμερο αγώνα με την επωνυμία «6thKissavos Road Tour 2019» στην πανέμορφη περιοχή του Κισσάβου. Πρόκειται για έναν καθιερωμένο μεγάλο ποδηλατικό αγώνα που αποτελεί αγώνα στόχο και προσελκύει το ενδιαφέρον μεγάλου αριθμού αθλητών, συνοδών και θεατών από όλη τη χώρα. Σκοπός της διοργάνωσης  αφενός η  τουριστική ανάδειξη του Κισσάβου και των παράλιων του Νομού Λάρισας αφετέρου, η ανάδειξη και προώθηση της ποδηλασίας.

Διεξήχθησαν δύο χωριστοί αγώνες, την 1η μέρα αγώνας Aτομικής Χρονομέτρησης 7,5 χιλ.με εκκίνηση το Στόμιο  και τερματισμός στην Καρίτσα Κισσάβου και την 2η μέρα αγώνας αντοχής 106 χιλ. με εκκίνηση από Στόμιο, προς Τέμπη Αγ Παρασκευή, Εθνική οδό, στον αριστερό παράδρομο Ευαγγελισμού προς Μακρυχώρι , αριστερά Κυψελοχώρι, Καλοχώρι, διασταύρωση Χειμάδι προς Ελευθέριο, Ελευθέριο, Αγιά,Σκήτη- Αγιόκαμπος από παλιό δρόμο, πέρασμα μέσα από όλα τα παράλια της Λάρισας Σωτηρίτσα, Βελίκα, Παλιουριά, Κουτσουπιά, Κόκκινο Νερό και τερματισμό στην Καρίτσα. Στο 71 χιλιόμετρο για την κατηγορία Ανδρών διεξήχθη Σπριντ ανάβασης. Ο αγώνας αφορούσε τις κατηγορίες Παίδων, Εφήβων, Ανδρών, Γυναικών, Μάστερ 30+,40+,50+,60+ , OPEN 18+,30+,40+,50+ και συμμετείχαν αθλητές από 33 ποδηλατικά σωματεία της Ελλάδας και ανεξάρτητοι αθλητές από τις κοντινές πόλεις καθώς και 15 αθλητές από το εξωτερικό.

Η όλη διοργάνωση άφησε πολύ ευχαριστημένους  τους αθλητές, συνοδούς, που κατέκλεισαν την πλατεία και χειροκρότησαν τους αθλητές τους. Πρώτος στην κατηγορία ανδρών αναδείχθηκε ο αθλητής του ΠΟ Βόλου ο Χριστόπουλος Παναγιώτης, 2ς ο Κυριακίδης Γιάννης, 3 ο Σούλιος Ζήσης. Στην κατηγορία εφήβων την τριάδα του βάθρου απαρτήσαν οι: Μούτσιος Μαρτίνος, Σακελαρόπουλος Ηλίας  και Κόκκαλης Δημοσθένης και στην κατηγορία παίδων οι Λουκόπουλος Ανδρέας, Αρβανίτου Νικηφόρος και Ντέλλας Απόστολος. Στο σπρίντ ανάβασης που διεξήχθη στο  71 χιλιόμετρο για την κατηγορία Ανδρών, νικητές αναδείχθηκαν οι 1ος  Πολυπαθέλης Γεώργιος, 2ος Ζουναρέλης Νικόλαος, 3ος Φλώρος Δημήτρης.

Η « Cyclinghellas.gr » ανέλαβε το στήσιμο όλης της διοργάνωσης, η μουσική του ραδιοφωνικού σταθμού «POWER FM 93.2» την στόλισε ηχητικά και την εταιρεία πληροφορικής «32bit» επιμελήθηκαν την  χρονομέτρηση των αθλητών.

     Για την επιτυχία της ποδηλατικής εκδήλωσης και για την ασφάλεια των αθλητών, κινητοποιήθηκε συνεργάστηκε και συντονίστηκε μεγάλος αριθμός ανθρώπων, φυλάσσοντας  διασταυρώσεις, κλείνοντας δρόμους, συνοδεύοντας με μηχανές μεγάλα γκρουπ αθλητών, ακινητοποιώντας αυτοκίνητα. Εξαιρετική η συμβολή του Αστυνομικού  Τμήματος  Περιφέρειας, της Διεύθυνσης Αστυνομίας Λάρισας, του Τμήματος Τροχαίας Αυτοκινητόδρομου Λάρισας, του Αστυνομικού Τμήματος  Ραψάνης, που διέθεσαν οχήματα και μηχανές και κάλυψαν με ασφάλεια το πέρασμα των αθλητών.  Υποστηρικτές και δυναμικοί  συνεργάτες, τους οποίους ευχαριστούμε θερμά  ο Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Λάρισας (ΣΜΑΛ), το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών του Ερυθρού Σταυρού Λάρισας, το ΕΚΑΒ Λάρισας που διέθεσε όχημα πρώτων βοηθειών με γιατρό την Περιφερειακή Διευθύντρια του ΕΚΑΒ Λάρισας Κα Αυγέρη Βάσω. Ευχαριστίες απευθύνονται σε όλους τους βοηθούς και εθελοντές που βοήθησαν  σε καίρια σημεία της  διαδρομής  και συνέβαλαν στο ασφαλές πέρασμα των αθλητών.

     Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ απευθύνει θερμές ευχαριστίες προς τους συνδιοργανωτές Περιφέρεια Θεσσαλίας, το Δήμο Τεμπών, το Δήμο Αγιάς, και τους μεγάλους  χορηγούς της διοργάνωσης την «www.cyclinghellas.gr»- Δαλαβίκα Κώστα και Τσεσμετζίδου Δαλαβίκα Δέσποινα.Στον αγώνα και στις απονομές παραβρέθηκε η Κα Αλεξανδρίδου Βάσω υποψήφια Δήμρχος Αγιάς και μέλος του Δ/κού της ένωσης Τ. Βουλευτών &ευρωβουλευτών, την οποία ευχαριστούμε ιδιαίτερα καθώς ήταν αυτή που μας έδωσε την ιδέα της διοργάνωσης αυτού του αγώνα πριν χρόνια, μας παρακίνησε και μας βοήθησε τα μέγιστα στην υλοποίηση του όλα αυτά τα χρόνια!

    Θερμές ευχαριστίες απευθύνονται προς όλους τους  χορηγούς και υποστηρικτές που πρόσφεραν διάφορα προϊόντα της επιχείρησης τους και κάλυψαν ενεργειακά τους αθλητές: την εταιρεία «Τέμπη»-  « www.tempi.gr/» του Κου Τάχα για τα γαλακτοκομικά προϊόντα, το «Super market Α/S Αγορά»  - https://asagora.gr/» για τις μπανάνες και μπάρες που διέθεσε, την Κα Αγγελικούλα Κυριτσάκα- « «» για τους ξηρούς καρπούς, τους Ελληνικούς χυμούς  «Viva» - www.hellenicjuices.gr/  για τους χυμούς.

Ευχαριστούμε για τις ποδηλατικές εταιρίες  «SANTINI» , www.bianchi.gr , www.ballistic.gr, www.clermont.gr για την υποστήριξη,  την «Active Promotion» - Κα Τσίπα Στέλλα για το βανάκι που έκλεισε τον αγώνα από τη θέση «σκούπα», τα ξενοδοχεία  «Hotel Χριστίνα» στην Καρίτσα και «Hotel Αλεξίου» και «Hotel Vlassis»   στο Στόμιο για την προσφορά στη διαμονή αθλητών.

   Δεν παραλείπουμε να ευχαριστήσουμε θερμότα τα τους χορηγούς επικοινωνίας του αγώνα για την προβολή και στήριξη του αγώνα μας: την EΡΤ Περιφέρεια και Ραδιόφωνο- και ιδιαίτερα τον κο Μητρούσια « http://www.ert.gr/ert3/» για την τηλεοπτική και ραδιοφωνική κάλυψη, το «Livemedia»,   το Ραδιοφωνικό Σταθμό «Power fm 93.2- », για την ηχητική μουσική και μικροφωνική κάλυψη, τις Διαδικτυακές υπηρεσίες «32bit»,  την ποδηλατική κοινότητα «Εν κινήσει».

   Ο Πρόεδρος και το Δ/κό Συμβούλιο ευχαριστεί όλους τους εθελοντές, αθλητές, τα μέλη και φίλους του Συλλόγου για την βοήθεια που πρόσφεραν σε καίριες θέσεις, όλο το team της γραμματειακής υποστήριξης του αγώνα.

   Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ οφείλει πάντα να ευχαριστεί θερμότατα τους βασικούς χορηγούς του:

  • "Savimarine"- Μαρίνα στον Πλαταμώνα
  • "Barchetta"- coffee bar στη μαρίνα στον Πλαταμώνα
  • "Bruno Coffee stores"
  • "ΝΡ ασφαλιστική"
  • "Cyclinghellas.gr" - οργάνωση αθλητικών event και εκδρομών
  • "Δαλαβίκας bikes" κατάστημα ποδηλάτων στη Λάρισα
  • "Service Αφοί Νταούτη" στη Λάρισα
  • " Powerfm 93.2" το ραδιόφωνο της Κεντρικής Ελλάδας
  • "32bit" εταιρεία πληροφορικής" στη Λάρισα
  • "Larissanet" ηλεκτρονική και έντυπη εφημερίδα Θεσσαλίας
  • "Εντύπωση" Γραφικές Τέχνες.

   Συγχαρητήρια απευθύνονται σε όλους τους αθλητές, προπονητές και συνοδούς που συμμετείχαν στον αγώνα και μας τίμησαν με την παρουσία τους. Επόμενο ποδηλατικό ραντεβού του Συλλόγου δίνεται στις 21 Απριλίου, όπου στα Μετέωρα θα διεξαχθεί η διοργάνωση του «4ου METEORA MTB RACE- Βασίλης Ευσταθίου» ένας αγώνας θεσμός για την περιοχή και αφιερωμένος στη μνήμη του ποδηλάτη Βασίλη.

Προσεχώς θα αναρτηθεί περισσότερο φωτογραφικό υλικό...

Αποτελέσματα Αγώνα Αντοχής

    ΠΑΙΔΕΣ      
Place Bib Name Team name Category Time
1 30 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 2:52:39.7
2 42 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 2:52:49.9
3 36 ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 2:55:00.5
4 33 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 2:57:36.4
5 27 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 2:58:53.2
6 31 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 3:00:13.1
7 25 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 3:02:24.5
8 35 ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:02:59.1
9 298 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:10:36.6
10 41 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 3:13:00.9
11 40 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:19:29.3
12 32 ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΖΕΥΣ ΠΟ ΠΑΙΔΕΣ 3:22:34.5
13 297 ΠΟΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:26:12.9
14 34 ΜΠΟΛΈΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 3:35:43.8
15 26 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 3:35:43.9
16 37 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 3:59:59.0
           
    ΕΦΗΒΟΙ      
Place Bib Name Team name Category Time
1 63 ΜΟΎΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΕΦΗΒΟΙ 2:43:44.1
2 67 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:44:36.3
3 58 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:45:28.8
4 64 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:51:08.2
5 65 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:51:23.5
6 52 ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 2:52:13.8
7 53 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:52:48.1
8 70 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕΚ ΕΦΗΒΟΙ 2:54:30.5
9 62 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:56:00.9
10 60 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:58:42.6
11 56 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 3:00:54.8
12 66 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΕΦΗΒΟΙ 3:07:48.6
           
    MEN      
Place Bib Name Team name Category Time
1 119 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΕΛΛΕΡ ΠΑΝΑΓ. ΠΟ ΒΟΛΟΣ MEN 2:42:28.9
2 97 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 2:42:29.3
3 114 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 2:42:45.6
4 77 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MEN 2:42:46.3
5 99 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 2:42:46.9
6 89 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Σ. ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:43:33.8
7 83 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MEN 2:43:35.2
8 76 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:43:39.6
9 115 ΤΖΑΝΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ MEN 2:44:02.3
10 71 JUSTIN RICE ΠΑΟΚ MEN 2:44:07.6
11 85 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ MEN 2:44:31.8
12 88 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 2:44:32.7
13 101 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:44:37.9
14 94 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ MEN 2:45:10.5
15 72 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MEN 2:45:58.6
16 113 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:46:24.5
17 120 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:47:47.1
18 106 ΞΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο MEN 2:48:12.5
19 78 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 2:48:12.7
20 79 ΔΟΥΒΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:48:32.0
21 91 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MEN 2:49:01.6
22 201 LUMPAROV GEORGI CC VELOCITY MEN 2:49:12.4
23 123 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΟΚ MEN 2:49:15.5
24 117 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ο.Φ.Ν.Ι. MEN 2:49:17.9
25 108 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:50:25.3
26 200 YONCHOVSKI ANGEL CC VELOCITY MEN 2:50:48.3
27 128 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΩΝΣΤ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:50:48.5
28 75 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:51:30.9
29 84 ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:51:41.5
30 112 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝ. ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:51:45.3
31 125 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:52:06.7
32 122 ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:52:11.0
33 109 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:53:40.2
34 90 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MEN 2:54:02.4
35 107 ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π.ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ MEN 2:54:06.9
36 124 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:54:25.6
37 95 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:56:09.0
38 100 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΚ MEN 2:57:02.8
39 111 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:57:26.5
40 80 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 2:58:01.0
41 104 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 3:00:10.8
42 92 ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ MEN 3:02:30.6
43 96 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΟ. ΑΙΟΛΟΣ MEN 3:05:44.8
44 105 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 3:07:37.7
45 98 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΔΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ MEN 3:09:05.3
46 82 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 3:36:13.5
47 126 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ MEN 4:04:44.1
           
    MASTER30      
Place Bib Name Team name Category Time
1 138 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MASTER30 2:57:09.3
2 139 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ MASTER30 2:57:16.7
3 142 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΟΚ MASTER30 3:01:10.6
4 137 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER30 3:02:42.5
5 134 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER30 3:03:46.4
6 132 ΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ MASTER30 3:03:50.5
7 136 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΟΚ MASTER30 3:04:22.9
8 131 ΓΚΑΛΕΤΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ MASTER30 3:13:39.4
9 299 ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ MASTER30 3:15:29.4
10 148 ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MASTER30 3:16:34.5
11 143 ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MASTER30 3:23:07.0
12 145 ΝΙΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MASTER30 3:23:25.6
           
    MASTER40      
Place Bib Name Team name Category Time
1 161 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MASTER40 2:56:46.9
2 150 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER40 2:57:45.2
3 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Α.Ε.Κ. MASTER40 3:00:48.8
4 160 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:01:11.0
5 167 ΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MASTER40 3:01:16.7
6 173 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. Ο. ΒΟΛΟΣ MASTER40 3:01:35.8
7 153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MASTER40 3:01:41.9
8 159 ΜΑΡΙΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MASTER40 3:01:42.0
9 152 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MASTER40 3:04:58.4
10 156 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:05:04.7
11 166 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:06:03.7
12 165 ΡΑΠΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   MASTER40 3:06:10.1
13 174 ΑΡΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MASTER40 3:06:22.8
14 171 ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MASTER40 3:16:26.2
15 147 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MASTER40 3:16:34.7
16 202 GARBEV IVAN CC VELOCITY MASTER40 3:18:06.3
17 162 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ MASTER40 3:19:18.3
18 163 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:20:49.6
19 155 ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ MASTER40 3:34:31.7
           
    MASTER50      
Place Bib Name Team name Category Time
1 178 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MASTER50 2:58:29.2
2 203 MINCHEV DOBROMIR CC VELOCITY MASTER50 3:00:11.6
3 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ Α.Ε.Κ. MASTER50 3:03:26.6
4 182 ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER50 3:08:46.1
5 183 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER50 3:13:56.3
6 187 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Π.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ MASTER50 3:20:38.3
7 176 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ MASTER50 3:29:12.2
8 189 ΚΑΜΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ MASTER50 3:35:51.4
9 175 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πηγασος κυψελης MASTER50 4:02:57.3
10 188 ΜΗΤΣΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ MASTER50 4:38:27.9
           
    WOMEN      
Place Bib Name Team name Category Time
1 47 ΚΕΛΕΡΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ ΠΟ ΒΕΛΟΣ WOMEN 3:17:04.1
2 46 ΓΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ WOMEN 3:18:49.2
3 48 ΛΑΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο WOMEN 3:21:00.6
4 49 ΖΑΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ WOMEN 3:46:03.9
           
    OPEN18      
Place Bib Name Team name Category Time
1 205 WIERSMA ANTON Team Mutasport.nl OPEN18 2:55:46.0
2 272 ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ OPEN18 3:45:27.2
3 265 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   OPEN18 3:46:06.6
           
    OPEN30      
Place Bib Name Team name Category Time
1 266 ΚΑΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πας Ασκληπιος OPEN30 2:54:43.3
2 210 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας OPEN30 3:00:27.5
3 264 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPEN30 3:00:29.1
4 208 DI LELLO EMILIO   OPEN30 3:03:19.4
5 209 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κερκυραίοι ποδηλάτες OPEN30 3:08:11.8
6 259 ΠΕΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο. ΔΡΑΣΗ OPEN30 3:17:08.2
7 267 ΖΗΤΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΖΗΤΡΟΣ OPEN30 3:19:22.3
8 268 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   OPEN30 3:26:11.5
9 260 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   OPEN30 3:28:57.5
10 270 ΑΦΑΤΖΑΝΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPEN30 3:32:29.5
11 261 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SKILL ELITE FITNESS OPEN30 3:39:54.4
12 257 ΣΟΥΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   OPEN30 3:44:20.4
           
    OPEN40      
Place Bib Name Team name Category Time
1 219 ΤΖΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ OPEN40 2:59:18.1
2 216 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Piedra del mar OPEN40 3:00:25.8
3 212 KOSTADINOV PARVAN CC VELOCITY OPEN40 3:00:29.3
4 211 BERGELES CHRISTOS ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 3:04:46.5
5 213 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ OPEN40 3:05:03.8
6 246 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 3:06:38.1
7 249 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κατερίνη OPEN40 3:21:26.1
8 255 LYRAS DIMITRIS Πας Ασκληπιος OPEN40 3:24:55.3
9 241 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ OPEN40 3:26:06.2
10 240 ΣΟΥΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GREAT OPEN40 3:26:09.8
11 244 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ   OPEN40 3:31:44.9
12 245 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ OPEN40 3:33:36.0
13 250 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPEN40 3:37:07.9
14 247 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 3:38:01.5
15 218 ΣΙΝΙΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ OPEN40 3:53:09.4
16 253 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   OPEN40 3:55:15.7
17 243 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ XTREMEWAY OUTDOORS OPEN40 4:30:18.2
18 248 ΚΑΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑ OPEN40 5:16:56.1
           
    OPEN50      
Place Bib Name Team name Category Time
1 229 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΚ OPEN50 2:54:46.1
2 222 LUMPAROV PLAMEN CC VELOCITY OPEN50 3:01:18.4
3 223 PELEV GEORGI CC VELOCITY OPEN50 3:02:51.2
4 296 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   OPEN50 3:08:42.5
5 237 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ OPEN50 3:19:49.4
6 233 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ CYCLING CLUB KATERINI OPEN50 3:29:58.5
7 235 ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΔΑΥΙΔ ΛΑΡΙΣΑ OPEN50 5:16:56.4
           
    OPENWOMEN      
Place Bib Name Team name Category Time
1 232 DIALETARA VIOLETA   OPENWOMEN 3:31:34.6
2 231 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΝΑ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPENWOMEN 4:12:02.9
3 300 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ OPENWOMEN 4:12:03.3

 

OVERALL / Γενική Κατάταξη Αγώνα Αντοχής

 

Place Bib Name Team name Category Time
1 119 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΕΛΛΕΡ ΠΑΝΑΓ. ΠΟ ΒΟΛΟΣ MEN 2:42:28.9
2 97 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 2:42:29.3
3 114 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 2:42:45.6
4 77 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MEN 2:42:46.3
5 99 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 2:42:46.9
6 89 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Σ. ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:43:33.8
7 83 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MEN 2:43:35.2
8 76 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:43:39.6
9 63 ΜΟΎΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΕΦΗΒΟΙ 2:43:44.1
10 115 ΤΖΑΝΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ MEN 2:44:02.3
11 71 JUSTIN RICE ΠΑΟΚ MEN 2:44:07.6
12 85 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ MEN 2:44:31.8
13 88 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 2:44:32.7
14 67 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:44:36.3
15 101 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:44:37.9
16 94 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ MEN 2:45:10.5
17 58 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:45:28.8
18 72 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MEN 2:45:58.6
19 113 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:46:24.5
20 120 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:47:47.1
21 106 ΞΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο MEN 2:48:12.5
22 78 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 2:48:12.7
23 79 ΔΟΥΒΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:48:32.0
24 91 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MEN 2:49:01.6
25 201 LUMPAROV GEORGI CC VELOCITY MEN 2:49:12.4
26 123 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΟΚ MEN 2:49:15.5
27 117 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ο.Φ.Ν.Ι. MEN 2:49:17.9
28 108 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:50:25.3
29 200 YONCHOVSKI ANGEL CC VELOCITY MEN 2:50:48.3
30 128 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΩΝΣΤ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:50:48.5
31 64 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:51:08.2
32 65 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:51:23.5
33 75 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:51:30.9
34 84 ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:51:41.5
35 112 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝ. ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MEN 2:51:45.3
36 125 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:52:06.7
37 122 ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:52:11.0
38 52 ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 2:52:13.8
39 30 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 2:52:39.7
40 53 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:52:48.1
41 42 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 2:52:49.9
42 109 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:53:40.2
43 90 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MEN 2:54:02.4
44 107 ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π.ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ MEN 2:54:06.9
45 124 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:54:25.6
46 70 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕΚ ΕΦΗΒΟΙ 2:54:30.5
47 266 ΚΑΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Πας Ασκληπιος OPEN30 2:54:43.3
48 229 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΚ OPEN50 2:54:46.1
49 36 ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 2:55:00.5
50 205 WIERSMA ANTON Team Mutasport.nl OPEN18 2:55:46.0
51 62 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:56:00.9
52 95 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MEN 2:56:09.0
53 161 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MASTER40 2:56:46.9
54 100 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΚ MEN 2:57:02.8
55 138 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MASTER30 2:57:09.3
56 139 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ MASTER30 2:57:16.7
57 111 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MEN 2:57:26.5
58 33 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 2:57:36.4
59 150 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER40 2:57:45.2
60 80 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 2:58:01.0
61 178 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MASTER50 2:58:29.2
62 60 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 2:58:42.6
63 27 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 2:58:53.2
64 219 ΤΖΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ OPEN40 2:59:18.1
65 104 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 3:00:10.8
66 203 MINCHEV DOBROMIR CC VELOCITY MASTER50 3:00:11.6
67 31 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 3:00:13.1
68 216 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Piedra del mar OPEN40 3:00:25.8
69 210 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας OPEN30 3:00:27.5
70 264 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPEN30 3:00:29.1
71 212 KOSTADINOV PARVAN CC VELOCITY OPEN40 3:00:29.3
72 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Α.Ε.Κ. MASTER40 3:00:48.8
73 56 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 3:00:54.8
74 142 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΟΚ MASTER30 3:01:10.6
75 160 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:01:11.0
76 167 ΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MASTER40 3:01:16.7
77 222 LUMPAROV PLAMEN CC VELOCITY OPEN50 3:01:18.4
78 173 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. Ο. ΒΟΛΟΣ MASTER40 3:01:35.8
79 153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MASTER40 3:01:41.9
80 159 ΜΑΡΙΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MASTER40 3:01:42.0
81 25 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 3:02:24.5
82 92 ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ MEN 3:02:30.6
83 137 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER30 3:02:42.5
84 223 PELEV GEORGI CC VELOCITY OPEN50 3:02:51.2
85 35 ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:02:59.1
86 208 DI LELLO EMILIO   OPEN30 3:03:19.4
87 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ Α.Ε.Κ. MASTER50 3:03:26.6
88 134 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER30 3:03:46.4
89 132 ΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ MASTER30 3:03:50.5
90 136 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΟΚ MASTER30 3:04:22.9
91 211 BERGELES CHRISTOS ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 3:04:46.5
92 152 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MASTER40 3:04:58.4
93 213 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ OPEN40 3:05:03.8
94 156 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:05:04.7
95 96 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΟ. ΑΙΟΛΟΣ MEN 3:05:44.8
96 166 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:06:03.7
97 165 ΡΑΠΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   MASTER40 3:06:10.1
98 174 ΑΡΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MASTER40 3:06:22.8
99 246 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 3:06:38.1
100 105 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ MEN 3:07:37.7
101 66 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΕΦΗΒΟΙ 3:07:48.6
102 209 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κερκυραίοι ποδηλάτες OPEN30 3:08:11.8
103 296 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   OPEN50 3:08:42.5
104 182 ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER50 3:08:46.1
105 98 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΔΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ MEN 3:09:05.3
106 298 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:10:36.6
107 41 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 3:13:00.9
108 131 ΓΚΑΛΕΤΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ MASTER30 3:13:39.4
109 183 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER50 3:13:56.3
110 299 ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ MASTER30 3:15:29.4
111 171 ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MASTER40 3:16:26.2
112 148 ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MASTER30 3:16:34.5
113 147 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο MASTER40 3:16:34.7
114 47 ΚΕΛΕΡΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ ΠΟ ΒΕΛΟΣ WOMEN 3:17:04.1
115 259 ΠΕΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο. ΔΡΑΣΗ OPEN30 3:17:08.2
116 202 GARBEV IVAN CC VELOCITY MASTER40 3:18:06.3
117 46 ΓΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ WOMEN 3:18:49.2
118 162 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ MASTER40 3:19:18.3
119 267 ΖΗΤΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΖΗΤΡΟΣ OPEN30 3:19:22.3
120 40 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:19:29.3
121 237 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ OPEN50 3:19:49.4
122 187 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Π.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ MASTER50 3:20:38.3
123 163 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 3:20:49.6
124 48 ΛΑΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο WOMEN 3:21:00.6
125 249 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κατερίνη OPEN40 3:21:26.1
126 32 ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΖΕΥΣ ΠΟ ΠΑΙΔΕΣ 3:22:34.5
127 143 ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MASTER30 3:23:07.0
128 145 ΝΙΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ MASTER30 3:23:25.6
129 255 LYRAS DIMITRIS Πας Ασκληπιος OPEN40 3:24:55.3
130 241 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ OPEN40 3:26:06.2
131 240 ΣΟΥΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GREAT OPEN40 3:26:09.8
132 268 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   OPEN30 3:26:11.5
133 297 ΠΟΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 3:26:12.9
134 260 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   OPEN30 3:28:57.5
135 176 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ MASTER50 3:29:12.2
136 233 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ CYCLING CLUB KATERINI OPEN50 3:29:58.5
137 232 DIALETARA VIOLETA   OPENWOMEN 3:31:34.6
138 244 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ   OPEN40 3:31:44.9
139 270 ΑΦΑΤΖΑΝΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPEN30 3:32:29.5
140 245 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ OPEN40 3:33:36.0
141 155 ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ MASTER40 3:34:31.7
142 34 ΜΠΟΛΈΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 3:35:43.8
143 26 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 3:35:43.9
144 189 ΚΑΜΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ MASTER50 3:35:51.4
145 82 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MEN 3:36:13.5
146 250 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPEN40 3:37:07.9
147 247 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 3:38:01.5
148 261 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SKILL ELITE FITNESS OPEN30 3:39:54.4
149 257 ΣΟΥΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   OPEN30 3:44:20.4
150 272 ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ OPEN18 3:45:27.2
151 49 ΖΑΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ WOMEN 3:46:03.9
152 265 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   OPEN18 3:46:06.6
153 218 ΣΙΝΙΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ OPEN40 3:53:09.4
154 253 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   OPEN40 3:55:15.7
155 37 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Π.ΤΡ.Σ.Π.Π. ΠΟΡΤΟ ΛΕΌΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 3:59:59.0
156 175 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πηγασος κυψελης MASTER50 4:02:57.3
157 126 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ MEN 4:04:44.1
158 231 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΝΑ Ολύμπιος ΠΣ Κατερίνης OPENWOMEN 4:12:02.9
159 300 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ OPENWOMEN 4:12:03.3
160 243 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ XTREMEWAY OUTDOORS OPEN40 4:30:18.2
161 188 ΜΗΤΣΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ MASTER50 4:38:27.9
162 248 ΚΑΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑ OPEN40 5:16:56.1
163 235 ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΔΑΥΙΔ ΛΑΡΙΣΑ OPEN50 5:16:56.4

 Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης

Place Bib Name Team name Category Time
1 17 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 18:22.1
2 18 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 18:56.4
3 11 ΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 19:19.1
4 13 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 19:22.6
5 8 ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 19:52.9
6 15 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 19:54.6
7 2 ΓΙΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 20:35.9
8 4 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΟ ΖΕΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 21:07.2
9 21 ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟ ΖΕΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 21:20.9
10 7 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 22:10.6
11 16 ΣΟΥΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 22:47.4
12 10 ΜΑΣΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 22:50.4
13 9 ΜΑΝΤΖΙΟΣ  ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 22:56.9
14 12 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 26:05.1
15 14 ΠΡΑΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

31:12.0

 

Place Bib Name Team name Category Time
1 30 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 15:53.3
2 27 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 16:11.4
3 33 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 16:32.1
4 36 ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 16:45.6
5 35 ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 17:13.9
6 28 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 17:54.9
7 25 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 18:03.8
8 38 ΠΟΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 18:07.0
9 31 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 18:18.1
10 34 ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 18:29.9
11 40 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 19:41.0
12 29 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΟΚ ΠΑΙΔΕΣ 20:05.0
13 41 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 20:06.6
14 26 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 21:04.3
15 32 ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΟ ΖΕΥΣ ΠΑΙΔΕΣ 21:20.0
16 37 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΙΔΕΣ 21:43.0

 

 

ΚΕΛΕΡΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ

Place Bib Name Team name Category Time
1 57 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 15:08.7
2 63 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΕΦΗΒΟΙ 15:21.4
3 67 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΝ. Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 15:54.1
4 64 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 16:01.5
5 52 ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 16:48.0
6 99 Ντεγιαννης ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 16:48.2
7 62 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 17:13.1
8 58 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 17:37.1
9 53 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 17:38.1
10 60 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 17:49.1
11 66 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΕΦΗΒΟΙ 19:02.6
12 56 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 19:05.0
           
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 76 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ELITE MEN 14:28.5
2 119 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΕΛΛΕΡ ΠΑΝ. ΠΟ ΒΟΛΟΣ ELITE MEN 14:52.7
3 111 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ELITE MEN 15:05.5
4 97 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ELITE MEN 15:05.6
5 114 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ELITE MEN 15:07.5
6 77 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ELITE MEN 15:18.9
7 83 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ELITE MEN 15:20.3
8 106 ΞΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο ELITE MEN 15:32.2
9 89 ΙΑΣΩΝΑΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ELITE MEN 15:40.6
10 85 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ ELITE MEN 15:49.2
11 71 JUSTIN RICE ΠΑΟΚ ELITE MEN 16:02.5
12 115 ΤΖΑΝΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ELITE MEN 16:11.4
13 113 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ELITE MEN 16:15.3
14 88 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ ELITE MEN 16:20.6
15 117 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ο.Φ.Ν.Ι. ELITE MEN 16:23.2
16 75 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ELITE MEN 16:27.0
17 200 YONCHOVSKI ANGEL CC VELOCITY ELITE MEN 16:33.9
18 101 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ELITE MEN 16:34.6
19 201 LUMPAROV GEORGI CC VELOCITY ELITE MEN 16:37.7
20 72 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ELITE MEN 16:38.5
21 78 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ ELITE MEN 16:55.2
22 94 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ ELITE MEN 16:58.1
23 79 ΔΟΥΒΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ELITE MEN 16:59.0
24 100 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΟΚ ELITE MEN 17:00.5
25 112 ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝ. ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ ELITE MEN 17:03.4
26 105 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ELITE MEN 17:03.8
27 84 ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ELITE MEN 17:04.2
28 102 ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο ELITE MEN 17:05.6
29 107 ΣΙΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ELITE MEN 17:09.6
30 91 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ELITE MEN 17:15.2
31 80 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ ELITE MEN 17:16.9
32 92 ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΞΑ  ΞΑΝΘΗΣ ELITE MEN 17:39.2
33 109 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ ELITE MEN 18:01.3
34 90 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ ELITE MEN 18:03.5
35 104 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ ELITE MEN 19:19.5
           
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 138 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ MASTER30 16:51.9
2 137 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER30 17:31.8
3 134 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER30 18:42.7
4 131 ΓΚΑΛΕΤΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ MASTER30 19:13.4
           
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 161 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ MASTER40 16:06.9
2 202 GARBEV IVAN CC VELOCITY MASTER40 16:21.2
3 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Α.Ε.Κ. MASTER40 16:42.4
4 153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Π.Ο. Δράμας MASTER40 17:24.2
5 160 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 17:33.1
6 166 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 18:16.2
7 152 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ MASTER40 18:20.5
8 165 ΡΑΠΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΟ MASTER40 18:40.4
9 163 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 19:01.8
10 156 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ MASTER40 19:38.9
11 151 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ MASTER40 20:07.2
12 162 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ MASTER40 20:53.0
           
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 203 MINCHEV DOBROMIR CC VELOCITY MASTER50 16:49.0
2 182 ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER50 19:52.2
3 183 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ MASTER50 20:24.2
4 175 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Πηγασος κυψελης MASTER50 23:26.7
           
Place Bib Name Team name Category Time

1

47 ΚΕΛΕΡΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ ΠΟ ΒΕΛΟΣ WOMEN  19:54.6
 2  46  ΓΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΔΟΞΑ ΞΑΝΘΗΣ WOMEN  20:10.9
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 210 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΣ Αλεξάνδρειας OPEN30 17:41.3
2 209 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ OPEN30 19:40.9
           
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 219 ΤΖΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ OPEN40 18:05.7
2 212 KOSTADINOV PARVAN CC VELOCITY OPEN40 18:09.5
3 216 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Piedra del mar OPEN40 18:12.7
4 211 BERGELES CHRISTOS ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ OPEN40 19:43.6
5 213 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ OPEN40 20:01.1
6 214 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΑΡΗΣ Kassios Dias OPEN40 20:01.5
7 218 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΙΝΙΟΡΗΣ ΛΑΡΙΣΑ OPEN40 20:54.6
8 217 ΜΟΥΡΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Οχι OPEN40 24:27.0
           
           
Place Bib Name Team name Category Time
1 222 LUMPAROV PLAMEN CC VELOCITY OPEN50 17:53.2
2 223 PELEV GEORGI CC VELOCITY OPEN50 19:13.5
3 226 ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΟΚ OPEN50 20:35.8

Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Δέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείται την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.