Δελτίο Τύπου 2η Ανάβαση Καλλιπεύκης 2017 (Όλυμπος)

Πολύ επιτυχημένα διεξήχθη σήμερα Κυριακή 27 Αυγούστου η «2η Ανάβαση Καλλιπεύκης» που συνδιοργάνωσε ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟ με τον Δήμο Τεμπών και τον Μορφωτικό Εκπολιτιστικό Σύλλογο Απανταχού Καλλιπευκιωτών η «Πατωμένη». Ο αγώνας αποτέλεσε τον πρώτο από τους τρεις καθιερωμένους αγώνες ανάβασης που διοργανώνει κάθε χρονιά ο  ΠΑΣ  ΠΗΝΕΙΟΣ στα πιο φημισμένα βουνά της χώρα Κίσσαβο και Όλυμπο.

Περισσότεροι από 190 ποδηλάτες  όλων των κατηγοριών  από 9 έως 60 ετών συμμετείχαν  στον αγώνα που εκκίνησε από το χωριό Μακρυχώρι Τεμπών. Οι Μίνι  κατηγορίες έτρεξαν 5χιλιόμετρα, οι μεγαλύτερες  12 χιλιόμετρα με τερματισμό στους Γόννους και  οι μεγαλύτερες ποδηλάτησαν την  ανηφορική διαδρομή με τερματισμό στην Πλατεία του χωριού Καλλιπεύκη ολοκληρώνοντας 29 χιλιόμετρα.

Ο Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟΣ οφείλει να εκφράσει τις θερμές του ευχαριστίες σε όλους όσοι βοήθησαν στη άψογη διεξαγωγή του αγώνα, στον συνδιοργανωτή ΔΗΜΟ ΤΕΜΠΩΝ που μας υποστήριξε πολύ ζεστά, στον συνδιοργανωτή Μορφωτικό Εκπολιτιστικό Σύλλογο Καλλιπεύκης η «Πατωμένη» για τη προσφορά μπουφέ γεύματος και νερών σε όλους τους αθλητές, όλους τους Τοπικούς άρχοντες που συνέβαλαν και  παραβρέθηκαν στον αγώνα, στην Αστυνομική Διεύθυνση Λάρισας  και το Αστυνομικό Τμήμα Γόννων που  κάλυψε άψογα  την διαδρομή συμβάλλοντας  στην ομαλή διεξαγωγή του αγώνα καθώς και στην  Διευθύντρια του ΕΚΑΒ Κεντρικής Ελλάδας και Ιατρό του αγώνα Κα Αυγέρη Βάσω.

Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί ιδιαίτερα τους μεγάλους χορηγούς της διοργάνωσης την «www.cyclinghellas.gr» που είχε την βασική υποστήριξη όλης της διοργάνωσης, το ποδηλατικό κατάστημα «www.dalavikasbikes.gr» και τον ραδιοφωνικό σταθμό «POWER FM 93.2» για την ηχητική κάλυψη του αγώνα.

Επιθυμεί να εκφράσει ιδιαίτερες ευχαριστίες σε όλους τους χορηγούς του αγώνα οι οποίοι ήταν αρωγοί σε αυτή τη ποδηλατική διοργάνωση: την εταιρεία χυμών  «VIVA»  που προσέφερε χυμούς για όλους τους αθλητές, τον «Αγροτικό Συνεταιρισμό ΑΣΕΠΟΠ Τυρνάβου»  και  τα «Ψυγεία Μουστάκας- Αγιάς» για τα  άφθονα φρούτα που πρόσφεραν σε όλους τους αθλητές μετά τον τερματισμό, την εταιρεία πληροφορικής 32bit.gr, την κα Τσίπα Στέλλα για τα χρέη σκούπας στον αγώνα, την εταιρεία Service Αυτοκινήτου «AutoFit» Νταούτη, το καφέ «Las Ramblas»,  την επιχείρηση «Εργαλείων-Χρωμάτων Κουτζεκλίδη Κατερίνα», την εταιρεία   «ENDURA» και «SANTINI».   Ευγενικοί χορηγοί επικοινωνίας  ήταν  Ηλεκτρονική  εφημερίδα «http://www.larissanet.gr/» και το  «Εν κινήσει» τους οποίους ευχαριστούμε θερμά για την στήριξη και προβολή του αγώνα μας.

   Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί τέλος  όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που συμμετείχαν στον αγώνα και συγχαίρει όλους τους αθλητές για τις επιδόσεις τους. Επόμενα ποδηλατικά  ραντεβού  δίνουμε στην «2η Ανάβαση Λιβαδίου» στις 10 Σεπτέμβρη και στην «25η Ανάβαση Ανατολή» στις 22 Οκτωβρίου.

Δείτε το φωτογραφικό υλικό του αγώνα

Τα αποτελέσματα του αγώνα

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ:

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΔΟΞΑ ΞΑΝΘΗΣ

2 ΓΟΚΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Β.Α.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

3 ΚΟΝΤΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ  ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

4 ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ

5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ   ΠΑΟΚ

6 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ  ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7 ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Π.Ο.ΒΕΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8 ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΙΣΣΑΚ   Π.Ο. ΒΕΛΟΣ

9 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

1 ΓΩΓΟΥ ΑΡΕΤΗ    ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

3 ΜΠΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ    ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ     ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7 ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ    ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ:

1 ΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2 ΤΡΕΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΠΑΝΣΕΡΡΑΊΚΟΣ

3 ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

5 ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

8 ΤΣΙΓΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

9 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

10 ΝΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΟΛΟΣ ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

1 ΚΑΖΑΚΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ   1000 ΔΕΝΤΡΑ

2 ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΠΑΟΚ

3 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΕΒΕΛΙΝΑ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4 ΜΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5 ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ:

1 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΑΟΚ

2 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

3 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4 ΚΟΥΤΣΘΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

5 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΟΚ

6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΠΑΟΚ

7 ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

9 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

10 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11 ΠΟΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

12 ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ   ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

13 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

14 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
34 1 192 Καράμτζας Γρηγόριος ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:23:25
49 2 194 Γεωργιάδης Λεωνίδας ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 1:27:14
56 3 200 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:29:35
60 4 191 Παΐσιος Σιώνης ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:31:30
69 5 198 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:33:59
95 6 196 Μάντζιαρης Ζήσης ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 2:00:21
96 7 199 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:00:38
               
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 188 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 1:11:29
2 2 185 RICE JUSTIN ΚΟΜΟΤΗΝΗ Θράκας Ιππέας 1:12:59
6 3 184 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Θράκας Ιππέας 1:16:37
9 4 181 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:17:35
14 5 186 ΜΑΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Θράκας Ιππέας 1:18:58
17 6 179 Ζηλάσκος Αθανάσιος ΛΑΡΙΣΑ Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:19:04
25 7 189 ΤΣΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 1:21:19
28 8 183 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:22:06
38 9 182 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:24:13
73 10 177 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 1:35:12
76 11 187 ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1:37:15
98 12 190 Αυγερινός Λουκάς ΛΑΡΙΣΑ Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:02:24
105 13 178 Κουτούλας Ιωάννης ΛΑΡΙΣΑ Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:36:51
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 30+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
15 1 7 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:19:02
16 2 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 1:19:03
32 3 5 ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 1:23:01
41 4 4 ΜΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1:25:21
47 5 6 Κυριλλίδης Χρήστος ΛΑΡΙΣΑ Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:26:48
77 6 25 ΒΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     1:38:24
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 40+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
4 1 21 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Π.Ο. ΒΕΛΟΣ 1:16:26
5 2 19 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 1:16:30
11 3 15 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 1:17:42
13 4 17 Καρτάλης Παντελεήμων ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:18:17
27 5 26 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     1:21:41
29 6 16 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΛΟΣ Π.Ο. ΒΟΛΟΣ 1:22:20
39 7 18 Χρυσοχοΐδης Ιωάννης ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:25:18
40 8 14 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:25:19
48 9 24 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:26:55
50 10 12 ΡΟΜΠΟΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:27:35
51 11 20 Κατσιμπουρας Νικόλαος ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΑΟΚ 1:27:36
70 12 27 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ     1:34:02
79 13 23 ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:39:10
97 14 28 ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2:01:55
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 50+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
8 1 32 ΖΏΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΌΣ 1:17:25
26 2 33 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1:21:25
30 3 36 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΗ ΑΜΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ 1:22:22
31 4 31 SIXSMITH PHIL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:22:23
44 5 35 Ντριβαλάς Γεώργιος ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:25:43
90 6 37 Σέξτος Ελευθέριος ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:52:08
102 7 38 Χαρός Νικόλαος ΛΑΡΙΣΑ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:16:19
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 16-30
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
20 1 113 ΖΤΡΙΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ.ΤΡ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:19:49
33 2 87 Δαμασκηνός Ντανιελ Κέρκυρα   1:23:22
58 3 75 METHOD MATTHEW ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΑΣΚΙΝΙΣ .Α.Ε 1:30:07
64 4 91 ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΡΣΑΛΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:32:44
71 5 68 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:34:34
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 30+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
3 1 62 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ   1:14:48
12 2 66 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1:18:07
19 3 88 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΥΚΛΗΣ 1:19:46
22 4 55 ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:19:55
23 5 78 ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1:20:34
24 6 152 LELO EMILIO ΒΟΛΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:20:49
35 7 143 ΑΡΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ custombicycles.gr 1:23:35
37 8 74 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Γοννοι   1:23:45
43 9 153 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1:25:36
46 10 58 ΚΑΡΑΛΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ     1:26:43
53 11 89 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΈΡΚΥΡΑ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΈΡΚΥΡΑΣ 1:28:20
57 12 128 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ NEA ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΣ ΖΟΕ'S BARBER & GROOME 1:29:37
59 13 114 Κόκκινος Γεώργιος Λαγκάδας   1:30:08
62 14 92 ΜΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟ   1:31:40
65 15 71 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΑΣΣΟΣ 1:32:52
66 16 127 BICO ARIS ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:33:00
67 17 154 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1:33:15
72 18 76 ΠΡΕΒΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   1:34:55
89 19 90 ΝΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ   1:49:26
91 20 93 ΑΖΝΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ AXD BIKE TEAM 1:54:30
100 21 85 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Θεσσαλονικη ΠΑΟΚ 2:07:15
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 40+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
7 1 72 ΔΕΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CUSTOM- BICYCLES 1:16:54
10 2 95 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΑ 1:17:40
18 3 61 ΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ   1:19:13
21 4 77 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ   1:19:50
42 5 64 ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ CYCLING CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:25:30
52 6 65 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ CYCLING CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:28:16
54 7 84 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   1:28:22
55 8 67 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:28:26
61 9 96 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΛΟΣ   1:31:34
74 10 53 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:35:19
75 11 64 ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ CYCLING CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:36:15
78 12 73 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:39:05
80 13 79 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ   1:39:43
81 14 94 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ AXD BIKE TEAM 1:39:11
83 15 97 ΣΟΥΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΒΟΛΟΣ   1:44:13
84 16 144 ΠΟΥΛΙΑΝΗΤΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   1:45:05
85 17 96 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΛΟΣ   1:46:46
87 18 69 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ FORBIKES 1:47:46
92 19 82 ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣ/ΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑ (620) 1:56:13
94 20 83 ΡΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1:59:07
99 21 59 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2:02:52
101 22 63 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2:11:37
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 50+
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
36 1 80 ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ     1:23:41
45 2 70 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΥΚΛΙΔΗΣ     1:26:36
63 3 56 ΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΑΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ   1:31:44
82 4 60 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ   1:43:44
86 5 98 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:47:46
88 6 129 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ NEA ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΣ ΖΟΕ'S BARBER & GROOME 1:48:24
93 7 57 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:57:26
103 8 81 ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ     2:16:51
104 9 99 ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟ   2:25:47
               
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
68 1 54 ΓΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 1:33:32

 

Αρχείο Αποτελεσμάτων

Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Δέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείται την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.