Δελτίο Τύπου 2nd Meteora Race – Βασίλης Ευσταθίου

Την Κυριακή 21 Μαΐου διεξήχθη για δεύτερη συνεχή χρονιά ο ποδηλατικός αγώνας με την επωνυμία 2nd Meteora MTB Race- Βασίλης Ευσταθίου με συνδιοργανωτές τον Ποδηλατικό Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟ, την «Cyclinghellas.gr», την Περιφέρεια Θεσσαλίας και το Δήμο Καλαμπάκας. Ο αγώνας ήταν αφιερωμένος στην μνήμη του Αθλητή και Φίλου Βασίλη Ευσταθίου ως ελάχιστο φόρο τιμής στον άτυχο Βασίλη και στην οικογένεια του.

Τον αγώνα υποστήριξαν πολύ θερμά η Ορειβατική Λέσχη Καλαμπάκας και ο Σύλλογος Δρομέων Καλαμπάκας Σ.Κ.Α.Μ., το ΕΚΑΒ και η Αστυνομική Διεύθυνση Καλαμπάκας.

Ο αγώνας στέφθηκε με απόλυτη οργανωτική επιτυχία καθώς υπήρξαν πολύ καλές εντυπώσεις και θετικά σχόλια από τους αθλητές για τη διαδρομή και την οργάνωση. Στις 11 το πρωί 210 αθλητές από κοντινές και μακρινές περιοχής της Ελλάδας πήραν εκκίνηση και διαγράφοντας την κυκλική διαδρομή των 18 και 33 χιλιομέτρων μέσα από συνεχή πολύ τεχνικά μονοπάτια, υψομετρικά που έφταναν τα 1000μ, με κλίσεις και σκαμπανεβάσματα να κυμαίνονται σε πολλά σημεία της διαδρομής, απόλαυσαν την ποικιλία φυσικού τοπίου και θαύμασαν τους βράχους των Μετεώρων που εκτείνονταν στο μεγαλύτερο μήκος της διαδρομής τερματίζοντας στο γήπεδο του Καστρακίου.

Ο Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟΣ και η «Cyclinghellas.gr» οφείλουν να εκφράσουν τις θερμές τους ευχαριστίες σε όσους βοήθησαν στη άψογη διεξαγωγή του αγώνα: στην Περιφέρεια Θεσσαλίας, στον Δήμο Καλαμπάκας που αγκάλιασαν με ενθουσιασμό το αθλητικό γεγονός, στο Μοναστήρι Μεγάλο Μετέωρο για τα δώρα σε όλους τους αθλητές και τον πρώτο νικητή, στο ΕΚΑΒ που απέστειλε όχημα καθ’όλη τη διάρκεια του αγώνα, στους εθελοντές Διασώστες της Ορειβατικής Λέσχης Καλαμπάκας, στο Σύλλογο Δρομέων Καλαμπάκας Σ.Κ.Α.Μ.,στους φίλους της ENDUROMANIA και σε όλους τους εθελοντές – κριτές και φίλους του αγώνα για την άψογη κάλυψη κατά μήκος της διαδρομής.

Ευχαριστεί ακόμα τους αθλητές και εμπνευστές του αγώνα Κο Μπαταλογιάννη Χρήστο και Λαγούδη Παναγιώτη που εργάστηκαν μήνες ακούραστοι και με μεράκι στα μονοπάτια της διαδρομής, καθώς και σε όλους όσοι συντέλεσαν με την παρουσία τους και την εθελοντική προσφορά τους στη πραγματοποίηση του αγώνα.

Η απίστευτη θέα των Ιερών Βράχων των Μετεώρων άφησε ευχαριστημένους ιδιαίτερα τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που ανέμεναν τους αθλητές τους να τερματίσουν υπό την μουσική υπόκρουση και χορηγού ραδιοφωνικού Σταθμού της Θεσσαλίας του «POWER FM 93.2». Στον τερματισμό πρώτος στην κατηγορία ΟΡΕΝ 18+ και πρώτος της γενικής κατάταξης έφτασε ο Πετρίδης Θεόδωρος στον πού καλό χρόνο των 1:41 αφήνοντας με μικρή διαφορά πίσω του τον περσινό νικητή Κουρμπέτη Ανέστη .Στην κατηγορία 30+ τερμάτισε ο Παπασάββας Μιχάλης, στην κατηγορία 40+ ο Ροβάκης Δημήτρης στη 50+ ο Μπαλάσκας Τάκης τερμάτισε πρώτος, στις γυναίκες η Δανάη Στρουμπούλη και στην μικρή κατηγορία έως 18 χρονών ο Πρίκας Νικόλαος. Αντίστοιχα στην διαδρομή των 18 χιλ στην κατηγορία των παίδων 15-18 πρώτος ο Γογουλάκης Χρήστος, στην 18+ ο Συρίγος Ορφέας και τέλος στις γυναίκες η Θεοχάρη Μαρία Alice.

Όλοι οι συμμετέχοντες αθλητές απόλαυσαν γεύμα που προσφέρθηκε μετά το τέλος του αγώνα από την «Ταβέρνα ΔΙΑΣ». Στον πρώτο νικητή της κατηγορίας ΟΡΕΝ 18+ και πρώτο στην γενική κατάταξη τον Πετρίδη Θεόδωρο προσφέρθηκε μια χειροποίητη εικόνα αξίας 350 ευρώ προσφορά της Ιερής Μονής του Μεγάλου Μετεώρου. Στους πρώτους τρείς αθλητές όλων των κατηγοριών προσφέρθηκαν κρασιά από την «Οινοποιητική εταιρεία Λούδας», στους πρώτους της μικρής διαδρομής δωροεπιταγές από την εταιρεία «Endura», σε όλους τους αθλητές του αγώνα προσφέρθηκαν ενεργειακά τζελ , ισοτονικά από την εταιρεία Pro Action, νερά κ μπανάνες, από το Μοναστήρι μεγάλο Μετεώρο προσφέρθηκαν εικονίτσες αναμνηστικές για όλους και από τη διοργάνωση μετάλλια και τα νούμερα του αγώνα ως αναμνηστικά.

Να ευχαριστήσουμε θερμά τους χορηγούς του αγώνα: τον «POWER FM 93.2» ραδιοφωνικό Σταθμό της Θεσσαλίας που έντυσε ηχητικά τον αγώνα, τους μεγάλους χορηγούς το «Cafe DE-TOX», «Restaurant Village Garden Λάρισα», «Dalavikasbikes.gr»,

την «Οινοποιητική εταιρεία Λούδας», την εταιρεία του Κου Ζελβεγιάν –Cube-Fizik-SMP-Pro Action, την «Ταβέρνα ΔΙΑΣ», την «Endura», την «32bit.gr-Διαδιδτυακές Υπηρεσίες» το «CAFE CHICCO DORO», το ΝΕΤ καφέ «RAPSODY»την «ΤΑΒΕΡΝΑ ΒΑΒΙΤΣΑΣ», την «ΤΑΒΕΡΝΑ ΓΑΡΔΕΝΙΑ» «ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ» «ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ», το «VISIT METEORA TRAVEL», το «ΚΑΦΕ ΙΘΩΜΗ» το «ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ Α.Β.Γ», το «ΚΑΦΕ ΜΠΡΙΚΙ», τα «ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ONLINE» τα «ΚΡΕΑΤΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ ΑΛΙΑΓΑΣ» , το κατάστημα «ΓΕΡΜΑΝΟΣ - Καραγιάννη» , το «ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΣΤΡΑΚΙ-ΖΙΩΓΑΣ» ,την «ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΖΙΩΓΑ –ΚΑΣΤΡΑΚΙ», το «CAMPING ΒΡΑΧΟΣ», το «HOTEL METEORITIS», το «HOTEL ΠΥΡΓΟΣ ΑΔΡΑΧΤΙ», το «ΗΟΤΕL TSIKELI», το «ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΓΟΥΔΗΣ», το «FLOW BIKESHOP», το «JUSTRIDE.GR », το «MONKEY BIKES» στη Σάμο , το «ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ BIKES »,το «ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ Γ.» τo «ΠΑΠΠΑΣ – ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ», τo «HOBBY SHOP» και τέλος την SUZUKI ΚΑΡΟΥΤΑΣ στα ΤΡΙΚΑΛΑ.

Eυχαριστούμε ακόμα  τους χορηγούς επικοινωνίας του αγώνα για την προβολή και στήριξη του αγώνα μας: την EΡΤ Περιφέρεια και Ραδιόφωνο «http://www.ert.gr/ert3/» την Ηλ. εφημερίδα «http://www.larissanet.gr/» την Ηλ. εφημερίδα « http://www.postlarissa.gr/» που μας στηρίζουν ως βασικοί συνεργάτες και χορηγοί επικοινωνίας την τηλεοπτική εκπομπή ΕΡΤ3 – Επιτροχών « http://epitrohon.gr/ », τις Ζωντανές μεταδόσεις « https://www.livemedia.gr/ », το «Εν κινήσει» -ποδηλατική κοινότητα στο facebook και όλα τα ηλεκτρονικά και έντυπα μέσα των Τρικάλων και Καλαμπάκας.

Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ και η «Cyclinghellas.gr» τέλος ευχαριστούν θερμά όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που συμμετείχαν και μας τίμησαν με τη συμμετοχή τους. Ανανεώνουμε το ραντεβού την επόμενη χρονιά μιας και ο αγώνας έχει καθιερωθεί ως θεσμός για την περιοχή με απώτερο στόχο να γίνει Διεθνής ΟΡΕΝ Αγώνας. Επόμενη ποδηλατική εκδήλωση που θα ακολουθήσει είναι η διεξαγωγή του Ποδηλατικού Tour με την επωνυμία «1ος ΔΡΟΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ» 230 χιλιομέτρων , στις 15 Ιουλίου, κουβαλώντας ένα μύθο και μια ιστορία όπου και σας περιμένουμε!! Ενημερωθείτε σχετικά από το Cyclinghellas.gr!

!

Φωτογραφικό υλικό

Δείτε τα αποτελέσματα

Μεγάλη Διαδρομή 33χλμ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑBIBΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΚΑΤΠΟΛΗΟΜΑΔΑΧΡΟΝΟΣΜΕΣΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Α1 : ΑΝΔΡΕΣ ΈΩΣ 18
14 1 107 ΠΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A1 15-18 ΜΑΝΔΡΑ west coast cycling team 1:59:39 13,5km/h
32 2 110 ΤΡΕΜΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ A1 15-18 ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2:11:22 12,3km/h
42 3 101 ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΟΣ A1 15-18 ΦΑΡΣΑΛΑ Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟΣ 2:13:52 12,1km/h
54 4 111 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ A1 15-18 ΑΓΡΙΑ-ΒΟΛΟΥ Mtb4FunVolos 2:20:4 11,6km/h
57 5 108 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ A1 15-18 ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  2:21:9 11,5km/h
60 6 105 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΖΗΣΗΣ A1 15-18 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ   2:22:45 11,3km/h
89 7 106 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A1 15-18     2:38:27 10,2km/h
95 8 102 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ A1 15-18 ΛΑΡΙΣΑ Π.Α.Σ ΠΗΝΕΙΟΣ 2:41:58 10km/h
96 9 112 ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ A1 15-18 ΒΟΛΟΣ AGIS BIKES 2:42:1 10km/h
97 10 100 ΑΛΒΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ A1 15-18 ΛΑΡΙΣΑ Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟΣ 2:42:25 10km/h
117 11 103 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A1 15-18 ΒΟΛΟΣ Agis bikes 2:57:54 9,1km/h
162 12 109 Στάμος Γιάννης A1 15-18 Αιανή Ποδηλάτες Αιανής 4:57:0 5,5km/h
Α2 : ΑΝΔΡΕΣ 18+
1 13 230 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ A2 18+ ΜΑΡΟΥΣΙ SMF TEAM  1:41:10 16km/h
2 14 231 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ A2 18+ ΑΘΗΝΑ SMP  1:43:37 15,6km/h
6 15 214 ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A2 18+ ΧΑΛΚΙΔΑ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:50:44 14,6km/h
9 16 208 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A2 18+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1:57:59 13,7km/h
10 17 205 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A2 18+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:58:6 13,7km/h
19 18 223 ΣΥΝΟΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ A2 18+ ΧΑΛΚΙΔΑ ΝΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:5:1 13km/h
24 19 201 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A2 18+ ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 2:8:38 12,6km/h
26 20 213 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ A2 18+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟΚ 2:9:42 12,5km/h
28 21 219 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡ A2 18+ ΛΑΡΙΣΑ Nestor Bikes 2:10:12 12,4km/h
30 22 211 ΚΑΡΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  A2 18+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ  2:10:50 12,4km/h
35 23 227 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A2 18+ ΑΙΓΙΟ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 2:11:54 12,3km/h
48 24 226 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A2 18+ ΕΥΒΟΙΑ ΕΥΒΟΕΩΝ ΙΣΧΥΣ 2:17:44 11,8km/h
53 25 204 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A2 18+ ΑΙΑΝΗ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΑΙΑΝΗΣ 2:19:38 11,6km/h
56 26 225 ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ A2 18+ ΧΑΝΙΑ ΤΑΛΩΣ 2:20:43 11,5km/h
61 27 212 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  A2 18+ ΛΑΜΙΑ  Χαιρέτα μας τον πλάτανο 2:23:21 11,3km/h
72 28 228 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ A2 18+ ΛΑΜΙΑ   2:27:55 11km/h
76 29 200 ΑΓΓΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ A2 18+ ΧΑΝΙΑ   2:30:36 10,8km/h
80 30 210 ΙΣΟΥΦΑ'Ι' ΒΑΣΙΛΗΣ A2 18+ ΚΡΥΟΝΕΡΙ Cycleland 2:33:49 10,5km/h
93 31 216 ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΙΟΣ A2 18+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Ποδηλατικός Σύλλογος Τρικάλων 2:40:27 10,1km/h
99 32 439 Οικονόμου Δημήτρης A2 18+ Σπερχειάδα   2:44:22 9,9km/h
103 33 221 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ A2 18+ Σιατιστα  Factory Cyclist Club  2:46:38 9,7km/h
104 34 202 Αλτάνης Ευάγγελος A2 18+ Σπερχειάδα   2:47:10 9,7km/h
105 35 206 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ A2 18+ ΑΡΤΑ Kinisi bikes 2:47:12 9,7km/h
111 36 224 ΦΙΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A2 18+ ΣΙΑΤΙΣΤΑ Siatista ride bike 2:52:19 9,4km/h
122 37 217 ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ A2 18+ ΤΡΙΚΑΛΑ NINERDS 3:0:35 9km/h
131 38 351 ΜΠΟΥΡΤΖΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  A2 18+ ΣΙΆΤΙΣΤΑ    3:9:13 8,6km/h
140 39 218 ΙΣΟΥΦΑ'Ι' ΝΙΚΟΣ A2 18+ ΚΡΥΟΝΕΡΙ Cycleland 3:15:58 8,3km/h
152 40 207 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  A2 18+ ΚΟΖΑΝΗ  ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΑΙΑΝΗΣ 3:30:38 7,7km/h
157 41 215 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ A2 18+ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ NEAPOLI RACE TEAM  4:45:10 5,7km/h
Α3: ΑΝΔΡΕΣ 30+
4 42 364 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A3 30+ AΘΗΝΑ CYCLELAND QNT 1:49:40 14,8km/h
8 43 370 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  A3 30+ ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ 1:53:0 14,3km/h
12 44 325 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ  A3 30+ ΗΓΟΥΜΕΝΊΤΣΑ  PROBIKESHOP  1:58:24 13,7km/h
13 45 326 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A3 30+ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ   1:59:37 13,5km/h
16 46 320 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ BN CYCLING 2:3:51 13,1km/h
17 47 366 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ MoustakasBikes.gr 2:4:17 13km/h
18 48 349 ΜΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A3 30+ ΧΑΛΚΙΔΑ  Τάλως  2:4:20 13km/h
20 49 359 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ A3 30+ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Bike-Park Kalamata 2:5:12 12,9km/h
21 50 312 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ A3 30+ ΜΑΝΔΡΑ WEST COAST CYCLING TEAM 2:6:4 12,9km/h
22 51 328 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ A3 30+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ACTION BIKE CLUB 2:6:26 12,8km/h
23 52 336 ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A3 30+ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 2:8:19 12,6km/h
25 53 379 ΤΣΟΥΛΟΥΧΆΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A3 30+ ΞΑΝΘΗ Π.Σ. Ξάνθης "Ο Πήγασος" 2:9:19 12,5km/h
31 54 333 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A3 30+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   2:10:58 12,4km/h
34 55 345 Μανωλης Γιαννης A3 30+ Καρδιτσα   2:11:52 12,3km/h
36 56 365 ΠΛΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ A3 30+ ΤΡΙΚΑΛΑ NINERDS 2:12:6 12,3km/h
40 57 340 ΛΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A3 30+ ΣΑΜΟΣ SAMOS CYCLING CLUB 2:13:28 12,1km/h
41 58 383 ΠΕΤΑΛΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ A3 30+ Αθήνα OAKABOX 2:13:31 12,1km/h
47 59 322 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ A3 30+ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:16:59 11,8km/h
49 60 384 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ A3 30+ ΧΑΛΚΙΔΑ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:17:44 11,8km/h
50 61 331 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 2:18:1 11,7km/h
52 62 339 ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΣ A3 30+ ΛΙΒΑΔΕΙΑ Hot dog racing team 2:19:3 11,7km/h
55 63 382 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ A3 30+ ΛΑΡΙΣΑ Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟΣ 2:20:28 11,5km/h
59 64 372 ΣΥΡΙΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A3 30+ ΒΟΛΟΣ   2:22:25 11,4km/h
62 65 317 ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ CYCLELAND 2:24:21 11,2km/h
63 66 304 ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2:24:29 11,2km/h
64 67 358 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  A3 30+ ΛΑΡΙΣΑ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 2:25:16 11,2km/h
65 68 356 ΞΥΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A3 30+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟ.ΣΥ.Ω. 2:25:33 11,1km/h
67 69 371 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A3 30+ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, ΑΘΗΝΑ   2:26:40 11km/h
75 70 380 Παγώνης Γιώργος A3 30+ Κιατο Bike porn night 2:29:35 10,8km/h
78 71 378 ΤΣΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A3 30+ ΦΛΩΡΙΝΑ Α.Ο.ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2:32:11 10,6km/h
79 72 360 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ A3 30+ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 2:33:12 10,6km/h
81 73 374 ΤΟΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A3 30+ ΛΙΒΑΔΕΙΑ Hot dog racing team 2:33:54 10,5km/h
85 74 308 ΒΑΓΕΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ A3 30+ ΑΡΤΑ ΑΡΤΑ 2:35:7 10,4km/h
86 75 335 ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ A3 30+ ΜΟΥΖΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΠΑΣΙΑΛΗΣ 2:35:46 10,4km/h
87 76 357 ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ CYCLELAND 2:36:11 10,4km/h
94 77 353 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ A3 30+ ΚΑΒΑΛΑ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 2:41:55 10km/h
98 78 381 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ A3 30+ ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΕΩΝ ΙΣΧΥΣ 2:43:23 9,9km/h
100 79 385 ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ ΚΡΟΝΟΣ 2:44:47 9,8km/h
101 80 345 Μανωλης Γιαννης A3 30+ Καρδιτσα   2:44:49 9,8km/h
114 81 329 ΚΑΛΟΜΗΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ CYCLELAND TEAM 2:55:21 9,2km/h
123 82 311 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ A3 30+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ   3:1:5 8,9km/h
124 83 352 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  A3 30+ ΚΟΖΑΝΗ  ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΑΙΑΝΗΣ 3:3:16 8,8km/h
133 84 327 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  ΜΑΚΗΣ A3 30+ ΧΑΛΚΙΔΑ    3:11:49 8,4km/h
134 85 337 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A3 30+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element 3:12:16 8,4km/h
135 86 301 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ CYCLELAND 3:12:18 8,4km/h
143 87 316 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A3 30+ ΚΟΡΩΠΙ psychoweeler 3:17:13 8,2km/h
144 88 375 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ A3 30+ ΜΟΥΖΑΚΙ    3:20:36 8,1km/h
145 89 362 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ A3 30+ ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   3:20:38 8,1km/h
149 90 307 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ A3 30+ ΜΑΡΟΥΣΙ MERLIN BIANCHI 3:23:45 8km/h
153 91 347 ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ CYCLELAND 3:31:41 7,7km/h
158 92 373 ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΣ A3 30+ ΑΘΗΝΑ   4:45:20 5,7km/h
164 93 361 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΙΔΩΝ A3 30+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1000-ΔΕΝΤΡΑ 7:10:0 3,8km/h
Α4: ΑΝΔΡΕΣ 40+
3 94 447 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A4 40+ ΑΘΗΝΑ JUSTRIDE 1:49:5 14,9km/h
5 95 440 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  A4 40+ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ KASSIMATIS CYCLING 1:49:42 14,8km/h
7 96 432 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ A4 40+ ΧΑΛΚΙΔΑ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:51:36 14,5km/h
11 97 434 Μουρικης  Κώστας  A4 40+ Αθήνα  Αιολος 1:58:10 13,7km/h
27 98 415 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 40+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   2:9:48 12,5km/h
29 99 411 ΓΚΟΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  A4 40+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ  Loose Riders 2:10:38 12,4km/h
33 100 400 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ A4 40+ ΒΟΛΟΣ MTB4FUN VOLOS 2:11:26 12,3km/h
38 101 449 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ A4 40+ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 2:12:54 12,2km/h
44 102 417 ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΟΝΗΣ A4 40+ ΑΘΗΝΑ CYCLELAND 2:14:18 12,1km/h
46 103 436 ΝΤΑΡΔΑΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ A4 40+ ΜΑΝΔΡΑ WEST COAST CYCLING TEAM 2:16:56 11,8km/h
51 104 401 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ A4 40+ PTOLEMAIDA TEAM PODILATOMANIA 2:18:16 11,7km/h
58 105 451 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A4 40+ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΙ.ΑΣ Πτολεμαιδα 2:21:10 11,5km/h
66 106 455 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ A4 40+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fly and Fun parapente 2:26:27 11,1km/h
68 107 428 ΚΑΤΙΚΑΣ ΧΑΡΗΣ A4 40+ ΑΘΗΝΑ NINERDS 2:26:44 11km/h
69 108 414 ΔΑΦΝΉΣ  ΔΗΜΉΤΡΗΣ  A4 40+ ΧΑΛΚΙΔΑ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:27:31 11km/h
71 109 452 ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 40+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ FACTORY CYCLING CLUB 2:27:42 11km/h
73 110 444 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΩΣΤΑΣ A4 40+ ΔΡΑΜΑ AWOL CYPRUS TEAM ORBEA P.O.D 2:28:27 10,9km/h
83 111 423 ΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  A4 40+ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ    2:34:31 10,5km/h
90 112 454 ΤΣΑΒΟΥΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  A4 40+ ΧΑΛΚΙΔΑ   2:39:46 10,1km/h
106 113 403 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ A4 40+ ΒΟΛΟΣ MTB4FUN VOLOS 2:50:1 9,5km/h
110 114 407 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ A4 40+ ΜΟΥΖΑΚΙ   2:51:26 9,4km/h
113 115 461 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A4 40+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ   2:53:52 9,3km/h
115 116 418 ΔΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A4 40+ ΒΟΛΟΣ DOUSK BROTHERS 2:56:3 9,2km/h
116 117 410 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ A4 40+ ΜΟΥΖΑΚΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΠΑΣΙΑΛΗΣ 2:57:17 9,1km/h
119 118 420 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ A4 40+ ΧΑΛΚΙΔΑ   2:58:47 9,1km/h
120 119 458 ΛΙΠΑΝΤΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A4 40+ ΚΡΥΟΝΕΡΙ CYCLELAND TEAM Body Solutions Boardsnwheels 2:58:54 9,1km/h
125 120 460 ΜΗΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ A4 40+ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Podilatomania 3:4:36 8,8km/h
126 121 402 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ A4 40+ ΑΘΗΝΑ OAKABOX 3:4:50 8,8km/h
127 122 437 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  A4 40+ ΧΑΛΚΙΔΑ    3:7:57 8,6km/h
129 123 443 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  A4 40+ ΕΔΕΣΣΑ  ΑΕΡΩΠΌΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  3:9:3 8,6km/h
130 124 419 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A4 40+ ΑΛΙΒΕΡΙ   3:9:10 8,6km/h
136 125 424 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A4 40+     3:12:59 8,4km/h
139 126 408 ΒΗΧΟΣ ΜΑΝΟΣ A4 40+ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:14:22 8,3km/h
142 127 441 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A4 40+ ΒΟΛΟΣ Agis bikes 3:16:14 8,3km/h
146 128 406 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A4 40+ ΚΙΛΚΙΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3:21:10 8,1km/h
147 129 433 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A4 40+ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΚΤΙΝΑ 3:22:53 8km/h
151 130 430 ΚΙΟΣΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A4 40+ ΧΑΛΚΙΔΑ Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:28:39 7,8km/h
161 131 446 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ A4 40+ ΒΟΛΟΣ AGIS BIKES 4:55:0 5,5km/h
163 132 422 ΖΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A4 40+ ΒΟΛΟΣ AGIS BIKE 5:23:0 5km/h
Α5: ΑΝΔΡΕΣ 50+
15 133 524 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΤΑΚΗΣ A5 50+ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΑΙΟΛΟΣ 1:59:42 13,5km/h
37 134 517 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ A5 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΑΣΣΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 2:12:52 12,2km/h
39 135 500 Cole Simon A5 50+ Lefkas Filandros Lefkada 2:13:23 12,1km/h
45 136 519 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ A5 50+ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 2:15:50 11,9km/h
82 137 509 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ A5 50+ ΧΑΝΙΑ TALOS 2:34:24 10,5km/h
84 138 528 ΣΕΞΤΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ A5 50+ ΈΔΕΣΣΑ  ΑΕΡΩΠΌΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ  2:35:5 10,4km/h
88 139 523 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ A5 50+ ΑΘΗΝΑ 34BIKESHOP 2:37:43 10,3km/h
91 140 503 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A5 50+ ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 2:40:1 10,1km/h
92 141 521 ΛΥΤΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ A5 50+ ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 2:40:16 10,1km/h
102 142 529 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  A5 50+ ΈΔΕΣΣΑ  ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  2:45:49 9,8km/h
109 143 516 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A5 50+ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:51:12 9,5km/h
112 144 525 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΝΙΝΟΣ A5 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ RED ZEPPELIN 2:52:53 9,4km/h
118 145 522 ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ A5 50+ ΒΟΛΟΣ MTB4FUN VOLOS 2:58:38 9,1km/h
128 146 520 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ A5 50+ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ MY FAMILY ONLY 3:8:38 8,6km/h
132 147 501 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ A5 50+ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΚΤΙΝΑ 3:10:52 8,5km/h
138 148 511 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A5 50+ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:14:20 8,3km/h
141 149 513 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ A5 50+ ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 3:16:7 8,3km/h
148 150 533 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ A5 50+ ΒΟΛΟΣ Ν ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ 3:23:21 8km/h
154 151 507 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ A5 50+ ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 3:32:5 7,6km/h
155 152 531 ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ A5 50+ ΧΑΛΚΙΔΑ   3:33:47 7,6km/h
156 153 502 ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ A5 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ FACTORY CYCLING CLUB 4:45:5 5,7km/h
165 154 508 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ A5 50+ ΑΡΤΑ ΠΟΑΡΤΑΣ-go4bikes 7:15:0 3,7km/h
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
43 155 609 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΔΑΝΑΗ Γυναικών   CUBE TEAM 2:14:13 9,8km/h
70 156 602 ΓΚΙΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ MoustakasBikes.gr 2:27:38 8,9km/h
74 157 617 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ Γυναικών     2:29:17 8,8km/h
77 158 601 Houstova Martina Γυναικών Czech Republic   2:31:13 8,7km/h
107 159 603 ΝΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΩΔΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  FACTORY CYCLIST CLUB  2:50:2 7,8km/h
108 160 618 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών     2:51:10 7,7km/h
121 161 600 DRIESEL NICOLE Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2:59:36 7,3km/h
137 162 606 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ Γυναικών ΧΑΛΚΙΔΑ   3:13:1 6,8km/h
150 163 608 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΧΑΛΚΙΔΑ ΝΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:24:26 6,5km/h
159 164 605 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΤΙΛΝΤΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 4:45:50 4,6km/h
160 165 604 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE.GR 4:45:51 4,6km/h
Μικρή Διαδρομή 18χλμ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑBIBΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΚΑΤΠΟΛΗΟΜΑΔΑΧΡΟΝΟΣΜΕΣΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ
ΑΝΔΡΕΣ 18+
1 1 22 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ Ανδρών 18+     0:51:31 31,4km/h
3 2 42 ΚΟΤΡΟΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 18+ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 1:6:43 24,3km/h
4 3 21 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών 18+     1:9:13 23,4km/h
6 4 20 ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 18+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:16:37 21,1km/h
7 5 31 Child Shane Ανδρών 18+ Athens   1:19:7 20,5km/h
10 6 43 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών 18+ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:53 18,9km/h
11 7 48 ΜΠΙΣΜΠΙΡΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών 18+ ΠΕΝΤΕΛΗ   1:28:14 18,4km/h
12 8 56 ΓΩΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών 18+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1:28:15 18,4km/h
15 9 32 GARDNER JAY Ανδρών 18+ Vrillissia   1:29:49 18km/h
16 10 37 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών 18+ ΤΡΙΚΑΛΑ   1:31:57 17,6km/h
18 11 57 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΑΚΗΣ Ανδρών 18+ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:32:41 17,5km/h
19 12 35 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 18+ ΛΑΜΙΑ  RunΜtbRace 1:32:45 17,5km/h
21 13 38 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Ανδρών 18+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Action Bike Club 1:36:59 16,7km/h
24 14 34 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών 18+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ 1:47:7 15,1km/h
25 15 33 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 18+ ΠΡΕΒΕΖΑ GOATRIDERS PREVEZA 1:48:12 15km/h
26 16 45 ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ  Ανδρών 18+ ΑΘΗΝΑ Kantza bicycle  1:48:13 15km/h
27 17 23 ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ανδρών 18+     1:48:40 14,9km/h
32 18 41 ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών 18+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:59:55 13,5km/h
33 19 55 ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών 18+ ΜΕΤΣΟΒΟ   2:17:40 11,8km/h
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
5 20 64 ΘΕΟΧΑΡΗ  ALICE-ΜΑΡΙΑ Γυναικών   ΚΡΟΝΟΣ 1:9:27 23,3km/h
22 21 62 ΤΣΙΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1:38:56 16,4km/h
23 22 60 ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Γυναικών  ΕΥΒΟΙΑ   1:45:21 15,4km/h
28 23 66 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ Γυναικών     1:49:18 14,8km/h
31 24 65 ΛΙΟΦΑΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών   NORTHBIKE 1:51:44 14,5km/h
ΠΑΙΔΕΣ ΈΩΣ 18
2 25 3 ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  Παίδων έως 18 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1:4:33 25,1km/h
8 26 1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Παίδων έως 18 ΛΑΜΙΑ RUN MTB RACE 1:20:12 20,2km/h
9 27 4 ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Παίδων έως 18 ΒΟΛΟΣ AGIS BIKES 1:21:31 19,9km/h
13 28 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Παίδων έως 18 ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:28:28 18,3km/h
14 29 2 ΓΚΑΛΙΠΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ  Παίδων έως 18 ΈΔΕΣΣΑ  ΑΕΡΩΠΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ  1:28:29 18,3km/h
17 30 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Παίδων έως 18 ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:32:39 17,5km/h
20 31 8 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Παίδων έως 18 ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:33:15 17,4km/h
29 32 7 ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Παίδων έως 18 ΤΡΙΚΑΛΑ   1:50:36 14,6km/h
30 33 9 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Παίδων έως 18 ΑΘΗΝΑ NORTHBIKE 1:51:42 14,5km/h

Αρχείο Αποτελεσμάτων

Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Δέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείται την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.