Χρησιμοποιούμε cookies που μας επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες για να ενισχύσουμε την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας.
Κάνοντας κλικ στο "Αποδέχομαι" ή συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα cyclinghellas.gr συμφωνείτε με τη χρήση cookies.

Δελτίο τύπου 28η Ανάβαση Ανατολής- ΝΡ Ασφαλιστική

Όλο το φωτογραφικό υλικό

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα

    ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ    
Place Bib Name Team name Time
1 8 ΝΟΥΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ 8:58.5
2 4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 9:55.1
3 3 ΓΩΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 9:55.3
4 1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 9:57.2
5 2 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 10:04.6
6 12 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 11:00.0
         
    ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    
Place Bib Name Team name Time
1 16 ΒΛΑΧΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 8:55.1
2 13 ΣΒΑΡΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΟΧ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9:15.3
3 15 ΤΣΟΥΡΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΑ PAOK TEAM 12:00.0

 

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ
Place Bib Name Team name Time
1 6 ΒΑΡΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 9:31.0
2 97 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 9:31.8
3 26 ΜΠΑΡΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ 9:32.3
4 18 ΜΠΑΡΓΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ 9:36.6
5 9 ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PAOK TEAM 9:39.1
6 7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΡΚΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ 9:43.8
7 12 ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 9:44.8
8 98 ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 9:45.0
9 10 ΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ PAOK TEAM 9:50.3
10 16 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 9:51.8
11 59 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 10:42.1
12 8 ΓΛΑΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ PAOK TEAM 10:56.3
13 30 ΠΟΛΠΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΟΧ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 31:18.2
14 41 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 31:18.3
15 17 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΧ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 31:18.4
16 61 ΤΣΟΥΡΛΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PAOK TEAM 31:18.5
17 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 31:18.6
18 5 ΑΡΑΠΟΣΤΑΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 31:18.7
19 34 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 31:18.8
20 51 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 31:18.9
21 36 ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 31:18.10

 

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Place Bib Name Team name Time
1 65 ΚΑΣΚΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 11:24.2
2 67 ΜΑΛΟΥΣΗ ΦΑΝΗ PAOK TEAM 11:28.6
3 72 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΜΑΙΔΗ PAOK TEAM 11:39.3
4 62 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 11:43.8
5 71 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 12:03.1
6 63 ΓΩΓΟΥ ΑΡΕΤΗ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 12:24.4
7 66 ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 12:43.1
8 69 ΜΠΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 12:45.4
    ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ  
Place Bib Name Time
1 196 ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10:41.0
2 81 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 10:56.0
3 75 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΟΚΤΣΗΣ 10:57.9
4 77 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10:58.9
5 86 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 11:23.1
6 80 ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:30.7
7 79 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:08.8
8 85 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:13.0
9 74 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12:51.0
10 83 ΜΑΣΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:51.2
11 78 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 13:01.5
12 76 ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14:05.1
13 87 ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15:32.8
- 82 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ DNS
- 84 ΝΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS
       
    ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  
Place Bib Name Time
1 92 ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 13:32.8
2 95 ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 13:32.9
3 90 ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14:00.3
4 88 ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 14:07.0
5 94 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:16.0
6 89 ΜΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 16:17.4
7 96 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 23:29.1
    ΠΑΙΔΕΣ    
Place Bib Name Team name Time
1 120 ΛΑΓΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50:12.2
2 136 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50:35.4
3 125 ΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΕΚ 51:18.8
4 127 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 55:18.1
5 123 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PAOK TEAM 55:21.6
6 129 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 55:22.2
7 116 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΤΣΙΑΣ PAOK TEAM 58:00.6
8 130 ΠΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ PAOK TEAM 58:26.9
9 131 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:00:31.9
10 134 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PAOK TEAM 1:02:06.6
11 110 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:04:00.1
12 114 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:04:51.1
13 138 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:06:23.5
14 112 ΓΙΟΣΜΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PAOK TEAM 1:06:37.4
15 113 ΓΚΑΛΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1:08:57.1
16 121 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:12:16.5
17 111 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1:15:41.2

 

    ΕΦΗΒΟΙ    
Place Bib Name Team name Time
1 101 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PAOK TEAM 48:53.7
2 107 ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ   51:19.9
3 102 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53:08.7
4 106 ΜΑΥΡΟΘΑΛΛΑΣΙΤΗΣ ΙΒΑΝ ΑΕΚ 54:48.5
5 109 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:05:16.2
6 99 ΓΙΟΥΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1:06:38.6
7 104 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΟΚ 1:18:59.8
         
    MASTER 30+    
Place Bib Name Team name Time
1 142 DUDIJA ARMAND PAOK TEAM 53:13.0
2 154 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 55:23.1
3 197 ΓΚΑΛΕΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟ ΖΕΥΣ 55:30.4
4 150 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ 57:09.8
5 156 ΠΕΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.0.ΔΡΑΣΗ 1:03:18.0
6 145 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΟΡΤΟΜΑΝΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ 1:04:02.2
7 148 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:05:44.7
8 152 ΜΕΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟ ΒΕΛΟΣ 1:06:16.6
9 157 ΡΑΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1:07:20.8
10 144 ΒΑΜΒΑΤΗΡΑΣ-ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:18:36.5
         
    MASTER 40+    
Place Bib Name Team name Time
1 175 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ PAOK TEAM 52:35.5
2 160 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ 53:25.3
3 158 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 55:19.4
4 182 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ 55:39.7
5 168 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 59:06.7
6 180 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:01:08.7
7 173 ΞΥΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1:02:37.8
8 179 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:02:38.5
9 163 ΧΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΡ. ΕΛΑΦΟΣ ΡΟΔΟΥ 1:04:20.7
10 181 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:06:22.8
11 167 ΚΥΡΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:07:31.0
12 176 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:07:33.9
13 171 ΜΙΡΙΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ PAOK TEAM 1:07:44.3
14 164 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   1:08:49.5
         
    MASTER 50+    
Place Bib Name Team name Time
1 187 ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ 55:43.2
2 192 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 57:17.4
3 139 ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:01:17.5
4 183 SIXSMITH PHIL Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:04:12.3
5 186 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:07:30.5
6 191 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1:17:18.9
7 185 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΡΟΔΟΥ "ΕΛΑΦΟΣ" 1:17:20.9
8 188 ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ PAOK TEAM 1:55:42.0
         
    MASTER ΓΥΝΑΙΚΕΣ    
Place Bib Name Team name Time
1 194 ΓΙΑΚΕΤΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:35:29.8
2 195 ΜΗΤΣΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1:37:44.2
         
    OPEN 18+    
Place Bib Name Team name Time
1 200 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πο Καρδίτσας 48:22.1
2 202 ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 49:06.5
3 198 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ   51:18.5
4 199 ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   1:01:12.4
5 203 ΠΑΝΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Καμία 1:19:01.0
         
    OPEN 30+    
Place Bib Name Team name Time
1 209 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ myathlete/1000 Δέντρα 48:21.7
2 149 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟ Πάτρας 51:03.4
3 207 SAMODUROV ALEKSANDR paok 51:42.4
4 214 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο ΔΡΑΣΗ 52:43.4
5 216 ΜΠΑΛΔΙΜΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 55:21.4
6 218 ΤΣΙΑΒΕΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΟΚ 56:29.8
7 211 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο ΔΡΑΣΗ 57:18.7
8 217 ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ BBT 1:06:27.9
9 215 ΜΑΡΑΜΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΣΕΡΒΙΩΝ 1:10:05.1
10 210 ΖΗΤΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ZITROSOCKS 1:12:01.4
         
    OPEN 40+    
Place Bib Name Team name Time
1 228 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 50:28.5
2 236 ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ pierdra del mar 57:45.3
3 233 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Bikestories 57:59.2
4 244 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΠΕΙΡΟΣ 59:26.2
5 231 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Οπεν 1:04:29.8
6 240 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΑ Intersport Larisa 1:04:32.9
7 245 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ OPEN 1:04:37.1
8 261 ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   1:05:17.0
9 248 ΣΟΥΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ gre.a.t. 1:08:05.4
10 241 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Baliotis nature trail 1:11:41.2
11 225 ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ - 1:12:17.5
12 239 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ F1 ICE TEAM "KIMI" 1:13:09.9
13 229 ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πηνειός ΓΠΣ 1:16:34.7
14 238 ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1:17:10.7
15 237 ΚΟΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ολύμπιος Π.Σ. Κατερίνης 1:17:15.7
16 247 ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - 1:22:39.0
17 224 ΒΛΑΧΟΣ AΝΤΩΝΗΣ MTB4FUN VOLOS 1:24:55.6
18 220 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΑΝ 1:25:48.5
19 223 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ride my bike 1:26:28.2
20 34 ΔΑΡΙΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   2:00:00.0
         
    OPEN 50+    
Place Bib Name Team name Time
1 256 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ολύμπιος Π.Σ Κατερίνης 1:04:01.9
2 258 ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:09:01.5
3 255 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟPEN 50 1:11:11.7
4 251 ΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ OPEN 1:12:08.6
5 249 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ολύμπιος Π.Σ. Κατερίνης 1:12:15.5
6 253 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ club katerini 1:23:55.7
7 260 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ   1:27:00.8
         
    OPEN ΓΥΝΑΙΚΕΣ    
Place Bib Name Team name Time
1 257 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ. Μαχητές Πεύκων 1:01:36.0
2 193 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Π.Ο. "ΔΡΗΡΟΣ" Ν.Λ. 1:15:59.8
3 259 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:20:11.4

 

Δελτίο τύπου 28η Ανάβαση Ανατολής- ΝΡ Ασφαλιστική